Beschrijving
In een studio is niets zo belangrijk als geluidskwaliteit over het gehele frequentiebereik. Hierdoor kun je het geluid zeer precies afstemmen zodat de eindmix op iedere geluidsinstallatie op zijn best zal klinken. De K-240 is met zeer hoogwaardige materialen in elkaar gezet en dat is te merken op het moment dat je deze op hebt. De hoofdtelefoon sluit goed af en de stevige hoofdband zorgt ervoor dat de hoofdtelefoon ook als je hem lang draagtprettig zal blijven zitten. De semi-gesloten oorpads zorgen ervoor dat je een kristal helder geluid zal hebben. Ook is de bas van een hoog niveau omdat AKG gebruik maakt van XXL drivers die door de flinke afmetingen tot maar liefst 15 Hz laag komen. Laat je oren beleven wat echte geluidskwaliteit is.
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht koptelefoon | 240 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | halfopen |
| Ideale koptelefoon voor | studio |
| Impedantie hoofdtelefoon | 50-74 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | ja |
| Kabellengte | >/= 300 cm |
| Kleur | zwart |
| Maximum frequentie | 25 – 26.9 kHz |
| Minimum frequentie | 15 – 17 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS |
| Uiterlijk koptelefoon | retro |
| Volumeregeling | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 660 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,5 x 22,0 x 11,0 cm |
- AKG K-240 MKII
- gevoeligheid: 91 dB/mW, 104 dB/V
- bereik: 15Hz – 25kHz
- impedantie: 55 Ohm
- gewicht: 240 gr
- type: semi gesloten
- inclusief 4 oorschelpen (kunststof en velours)
- afneembare gekrulde kabel (wanneer volledig uitgetrokken 3 meter lang)
- inclusief 6,3 mm verleng jackplug
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,660 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 22 × 11 cm |
| Audio Merk | AKG |
| Kleur | Zwart |
AKG K-240 MKII half open hoofdtelefoon
In een studio is niets zo belangrijk als geluidskwaliteit over het gehele frequentiebereik. Hierdoor kun je het geluid zeer precies afstemmen zodat de eindmix op iedere geluidsinstallatie op zijn best zal klinken. De K-240 is met zeer hoogwaardige materialen in elkaar gezet en dat is te merken op het moment dat je deze op hebt. De hoofdtelefoon sluit goed af en de stevige hoofdband zorgt ervoor dat de hoofdtelefoon ook als je hem lang draagtprettig zal blijven zitten. De semi-gesloten oorpads zorgen ervoor dat je een kristal helder geluid zal hebben. Ook is de bas van een hoog niveau omdat AKG gebruik maakt van XXL drivers die door de flinke afmetingen tot maar liefst 15 Hz laag komen. Laat je oren beleven wat echte geluidskwaliteit is.
€ 75,00










