Beschrijving
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht koptelefoon | 200 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | gesloten |
| Ideale koptelefoon voor | studio |
| Impedantie hoofdtelefoon | 30-39 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | nee |
| Kabellengte | >/= 300 cm |
| Kleur | goud / brons / messing / koper, zwart |
| Maximum frequentie | 22 – 22.9 kHz |
| Minimum frequentie | 15 – 17 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS, jack 6.3 mm TRS |
| Uiterlijk koptelefoon | retro |
| Volumeregeling | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 600 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,5 x 22,5 x 11,0 cm |
- gesloten studio hoofdtelefoon
- model: over-ear
- vervangbare oorkussens
- drivers: 40 mm
- frequentiebereik: 16 Hz – 22 kHz
- gevoeligheid: 113 dB SPL/V
- impedantie: 32 Ohm
- belastbaarheid: 200 mW
- kabellengte: 300 cm
- niet afneembare kabel
- aansluiting: 3.5 mm stereo jack
- wordt geleverd incl. verloop naar 6.35 mm stereo jack, verguld
- gewicht: 200 g
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,600 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 22,5 × 11 cm |
| Audio Merk | AKG |
| Kleur | Goud, Zwart |
AKG K92 gesloten hoofdtelefoon
Mix en master jouw tracks met ongeëvenaarde helderheid met de AKG K92, een hoofdtelefoon om het beste uit je muziek en producties te halen. Drivers van 40 mm geven zelfs de meest subtiele details prijs zodat je vertrouwen kun hebben in een eindproduct dat net zo klinkt als jij het hoorde en bedoelde. Met een zichzelf aan de vorm van je hoofd aanpassende band en zachte oorkussens kun je gerust uren in je muziek verdwijnen zonder iets op comfort in te leveren..
€ 47,00











