Beschrijving
De AKG K240 Studio is een comfortabele semi-open studio hoofdtelefoon ontworpen voor professionele toepassingen zoals mixen en masteren. Je kunt hem natuurlijk ook gebruiken om lekker weg te dromen bij je favoriete muziek. De geavanceerde XXL transducers met Varimotion diafragma’s hebben een groot dynamisch bereik en leveren een gedetailleerd en transparant geluid op elk geluidsniveau. Het semi-open ontwerp voorkomt interne resonanties en biedt een solide bas bereik en uiterst heldere hoge tonen.
De over-ear pads zijn voorzien van lederen oorkussens met een zachte vulling. Deze oorkussens omhullen je oren volledig, waardoor de AKG K-240 Studio zeer comfortabel is om te dragen. Daarnaast past de hoofdband zich automatisch aan de contouren van je hoofd aan voor een optimale pasvorm. De hoofdtelefoon wordt geleverd inclusief een kabel. Deze is voorzien van een mini- XLR-aansluiting. Zodoende heb je bij een kabelbreuk enkel de kabel te vervangen en niet de gehele hoofdtelefoon.
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht koptelefoon | 240 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | halfopen |
| Ideale koptelefoon voor | studio |
| Impedantie hoofdtelefoon | 50-74 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | ja |
| Kabellengte | >/= 300 cm |
| Kleur | goud / brons / messing / koper, zwart |
| Maximum frequentie | 25 – 26.9 kHz |
| Minimum frequentie | 15 – 17 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS, jack 6.3 mm TRS |
| Type productie toebehoren | koptelefoon |
| Uiterlijk koptelefoon | retro |
| Volumeregeling | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 400 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,5 x 22,5 x 11,5 cm |
- AKG K240 semi-open hoofdtelefoon
- stevige bas en heldere hoge tonen
- gepatenteerde Varimotion 30 mm XXL transducer
- nauwkeurige signaaloverdracht en groot dynamisch bereik
- ontwerp:
- over-ear design
- biedt hoog draagcomfort voor lange werksessies
- zelf instellende hoofdband voor een optimale pasvorm
- enkelzijdige kabel
- comfortabele lederen oorkussens
- afneembare rechte kabel
- technisch:
- frequentiebereik: 15 Hz – 25 kHz
- gevoeligheid: 104 dB SPL/V
- max . ingangsvermogen: 200 mW
- nominale impedantie: 55 Ohm
- kabel:
- kabellengte 3 m
- aansluiting: 3.5 mm stereo minijack
- inclusief 6.35 mm verloopadapter met schroefdraad
- afmetingen (BxDxH): 19 x 11 x 20 cm
- gewicht (zonder kabel): 240 g
- meegeleverd:
- 1x audiokabel, 3.5 mm jack plug
- 1x 6.3 mm TRS-adapter
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,400 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 22,5 × 11,5 cm |
| Audio Merk | AKG |
| Kleur | Zwart |
AKG K240 Studio koptelefoon
De AKG K240 Studio is een comfortabele semi-open studio hoofdtelefoon ontworpen voor professionele toepassingen zoals mixen en masteren. Je kunt hem natuurlijk ook gebruiken om lekker weg te dromen bij je favoriete muziek. De geavanceerde XXL transducers met Varimotion diafragma’s hebben een groot dynamisch bereik en leveren een gedetailleerd en transparant geluid op elk geluidsniveau. Het semi-open ontwerp voorkomt interne resonanties en biedt een solide bas bereik en uiterst heldere hoge tonen.
€ 74,00









