Beschrijving
Kwaliteit, comfort en stijl, AKG verenigt het schijnbaar moeiteloos in één hoofdtelefoon. Met de AKG K52 op hoor je alleen wat je wil horen: je muziek, tot in de fijnste nuances. Doordat deze hoofdtelefoon gesloten is en de oorkussens naadloos op je hoofd aansluiten, lekt er geen geluid weg en pikt je microfoon niet onverhoopt je clicktrack op, om maar eens wat te noemen.
Muziek afmixen betekent vaak urenlang in een track gedoken zitten. Comfort kan dan geen loze kreet zijn, je hoofdtelefoon moet ook na uren nog prettig op je hoofd zitten. AKG heeft de draagconstructie van de K52 zo ontworpen dat je deze niet met je handen op de gewenste pasvorm af hoeft te stellen, dat doet de hoofdtelefoon zelf wanneer je deze op zet. Jouw bewegingsvrijheid wordt niet beperkt door kabels aan beide zijden – met een kabel aan slechts één kant raak je niet snel verstrikt in je snoeren.
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht koptelefoon | 200 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | gesloten |
| Ideale koptelefoon voor | studio |
| Impedantie hoofdtelefoon | 30-39 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | nee |
| Kabellengte | 250-299 cm |
| Kleur | zwart |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 18 – 19 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS |
| Uiterlijk koptelefoon | retro |
| Volumeregeling | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 542 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,5 x 22,0 x 11,0 cm |
- AKG K52
- gesloten hoofdtelefoon
- model: over-ear
- vervangbare oorkussens
- drivers: 40 mm
- frequentiebereik: 18 Hz – 20 kHz
- gevoeligheid: 110 dB SPL/V
- impedantie: 32 Ohm
- maximaal inputvermogen: 200 mW
- kabellengte: 250 cm
- niet afneembare kabel
- aansluiting: 3.5 mm stereo jack
- wordt geleverd incl. verloop naar 6.35 mm stereo jack, verguld
- gewicht: 200 g
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,542 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 22 × 11 cm |
| Audio Merk | AKG |
| Kleur | Zwart |
AKG K52 hoofdtelefoon
Kwaliteit, comfort en stijl, AKG verenigt het schijnbaar moeiteloos in één hoofdtelefoon. Met de AKG K52 op hoor je alleen wat je wil horen: je muziek, tot in de fijnste nuances. Doordat deze hoofdtelefoon gesloten is en de oorkussens naadloos op je hoofd aansluiten, lekt er geen geluid weg en pikt je microfoon niet onverhoopt je clicktrack op, om maar eens wat te noemen.
€ 33,00









