Beschrijving
De AKG K812 is een studio-hoofdtelefoon waar AKG maar liefst 5 jaar aan heeft gewerkt. Het resultaat is een referentie-hoofdtelefoon die in alle opzichten geoptimaliseerd is voor de studio-professional die alleen genoegen neemt met een volkomen ongekleurd geluid. Van alle indrukwekkende AKG koptelefoons die er op de markt zijn en zijn geweest, is de K812, met zijn opvallend natuurlijke en zuivere klanken, zonder twijfel de beste.
De AKG K 812 wordt allereerst gekenmerkt door een open constructie, wat een evenwichtige geluidsweergave garandeert. Twee grote 53 mm-drivers leveren het hoogste dynamische bereik ooit in de AKG-historie, terwijl de aluminium spreekspoelen met gemak het gehele hoorbare geluidsspectrum verzorgen. En met de zachte, over de oren vallende oorschelpen en de verstelbare hoofdband ben je verzekerd van ultiem comfort bij zelfs de langste studio-sessies.
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht koptelefoon | 390 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | open |
| Ideale koptelefoon voor | studio |
| Impedantie hoofdtelefoon | 30-39 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | ja |
| Kabellengte | >/= 300 cm |
| Kleur | aluminium / staal / zilver, zwart |
| Maximum frequentie | > 50 kHz |
| Minimum frequentie | 5 – 9 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS, jack 6.3 mm TRS |
| Uiterlijk koptelefoon | modern |
| Volumeregeling | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 36,0 x 30,0 x 16,0 cm |
- AKG K812
- studio-hoofdtelefoon
- open, over-ear ontwerp
- natuurlijk en zuiver geluid
- groot dynamisch bereik
- 53 mm drivers
- met koper bedekte aluminium spreekspoel
- verstelbare hoofdband
- zachte oorkussens
- kleur: zwart
- zeer lichte twee-laags spreekspoel
- 1.5 Tesla magneetsysteem
- frequentiebereik: 5 Hz – 54 kHz
- gevoeligheid: 110 dB SPL/V
- max. belastbaar: 300 mW
- impedantie: 36 ohm
- verwisselbare oorkussens
- kabel: ontkoppelbaar, 3 m, 3.5 mm connector, 6.35 mm adapter
- gewicht: 390 g
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 36 × 30 × 16 cm |
| Audio Merk | AKG |
| Kleur | Zwart |
AKG K812 open hoofdtelefoon
De AKG K812 is een studio-hoofdtelefoon waar AKG maar liefst 5 jaar aan heeft gewerkt. Het resultaat is een referentie-hoofdtelefoon die in alle opzichten geoptimaliseerd is voor de studio-professional die alleen genoegen neemt met een volkomen ongekleurd geluid. Van alle indrukwekkende AKG koptelefoons die er op de markt zijn en zijn geweest, is de K812, met zijn opvallend natuurlijke en zuivere klanken, zonder twijfel de beste.
€ 1.129,00

















