Beschrijving
Als er één range van producten is waarin er gestreden wordt om leven en dood dan is het de dynamische microfoon klasse onder de 100 euro. Dit is voor jou als consument natuurlijk alleen maar positief omdat alle merken een perfect stukje techniek neer willen zetten voor een hele nette prijs. Natuurlijk doet AKG hier ook aan mee en dat is precies de reden dat de AKG D5 bestaat.
De microfoon heeft zeer goed geluid, en dankzij de goede techniek hoef je ook niet bang te zijn dat de microfoon je ooit in de steek zal laten. Daarbij komt nog eens de zeer stevige buitenzijde die ervoor zorgt dat de microfoon een flinke klap kan hebben. Dit is zeker voor podiumgebruik heel verstandig, omdat je per ongeluk wel eens een microfoon op de grond kunt laten vallen. De microfoon wordt aangesloten met een XLR-kabel en dat geeft je de zekerheid dat deze kabel goed vast zit en dat iemand deze niet zomaar los zal maken. Kies nu voor degelijkheid met een zeer goede sound!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 – 79 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Maximale SPL | 140 dB – 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -52 |
| Impedantie microfoon | 550-599 Ohm |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Aan/uit schakelaar | Nee |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
| Microfoonset | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
| Gewicht (incl. verpakking) | 600 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 21,0 x 14,0 x 6,5 cm |
- AKG D5
- professionele dynamische handheld microfoon
- richtkarakteristiek: supercardioide
- frequentiebereik: 70 Hz tot 20 kHz
- gevoeligheid: 2.6mV/Pa (-52 dBV)
- impedantie: minder dan 600 Ohm
- connector: 3 pins XLR
- buitenzijde: mat donker blauw
- zeer degelijke bouw
- gewicht: 340 g
Levertijd: 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,600 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 6,5 cm |
| Audio Merk | AKG |
| Kleur | Zwart |
AKG D5 professionele dynamische handheld microfoon
De AKG C7 is een handheld condensator microfoon die een hoogwaardig geluid van studiokwaliteit levert voor op het podium. Sprankelend hoog en voldoende definitie gecombineerd met gebruiksgemak. Dit maakt de C7 bijzonder geschikt voor lead en achtergrond vocalen. Door het speciale ontwerp en de gebruikte onderdelen, voorkomt deze AKG condensator feedback en andere storende bijgeluiden. Hierdoor kun je je volledig focussen op je zangpartijen Deze microfoon uit de C-reeks wordt geleverd met een microfoonklem en passende draagtas.
€ 89,00












