Beschrijving
De AKG D5 C is een dynamische microfoon die zich uitstekend leent voor professionele zangtoepassingen. Centraal staat het door AKG ontwikkelde Varimotion-diafragma, dat gebruikt wordt voor een zo krachtig, nauwkeurig, transparant en feedback-arm mogelijk geluid. Daarnaast wordt de D5 C gekenmerkt door het bekende cardioïde opnamepatroon. Een richtingsgevoelige microfoon dus, die weinig gevoelig is voor geluid van zijkanten en achterkant. Een interne popfilter reduceert bijgeluiden als gevolg van wind en plof-klanken, en een sterke stalen grill beschermt de capsule zelfs tijdens zware live-optredens.
De Varimotion-technologie van AKG wordt toegepast in zowel hoofdtelefoons als microfoons. Het houdt in dat het diafragma – het belangrijkste onderdeel in een microfoon – vanaf het midden van dik naar dun verloopt. Hiervoor zijn twee materialen over elkaar gelegd: een licht materiaal en een materiaal met een hogere dichtheid. De relatief dunne randen leveren een groter bereik op in de lage frequenties, terwijl het dikkere midden ervoor zorgt dat de microfoon een hogere geluidsdruk aankan. Een hoge-output Neodymium-magneet is verantwoordelijk voor de lage ruis en het grote dynamische bereik.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Maximum frequentie | 17 – 17.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Maximale SPL | > 160 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -52 |
| Impedantie microfoon | 600-649 Ohm |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Aan/uit schakelaar | Nee |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
| Microfoonset | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 20,0 x 14,0 x 7,0 cm |
- AKG D5 C
- zangmicrofoon
- type: dynamisch
- diafragma:
- Varimotion
- dubbele schokabsorptie
- opnamepatroon: cardioïde
- geïntegreerd popfilter
- robuuste grill
- frequentierespons: 20 Hz – 17 kHz
- gevoeligheid: -52 dBV
- max. SPL: 160 dB
- impedantie: 600 ohm
- connector: XLR
- inclusief tasje en houder
- afmetingen (lengte x diameter): 185 x 51 mm (7.29 x 2.01 inch)
- gewicht: 320 gr (11.3 oz.)
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 14 × 7 cm |
| Audio Merk | AKG |
| Kleur | Zwart |
AKG D5 C dynamische cardioïde zangmicrofoon
De AKG D5 C is een dynamische microfoon die zich uitstekend leent voor professionele zangtoepassingen. Centraal staat het door AKG ontwikkelde Varimotion-diafragma, dat gebruikt wordt voor een zo krachtig, nauwkeurig, transparant en feedback-arm mogelijk geluid. Daarnaast wordt de D5 C gekenmerkt door het bekende cardioïde opnamepatroon. Een richtingsgevoelige microfoon dus, die weinig gevoelig is voor geluid van zijkanten en achterkant. Een interne popfilter reduceert bijgeluiden als gevolg van wind en plof-klanken, en een sterke stalen grill beschermt de capsule zelfs tijdens zware live-optredens.
€ 129,45









