Beschrijving
De AKG K612 PRO levert high-performance audio met een natuurgetrouwe klank. Deze gedetailleerde weergave komt goed tot zijn recht tijdens monitoring. De geavanceerde open constructie levert een vol geluid zonder compromis. Door zijn comfortabele pasvorm kunt u deze hoofdtelefoon lang achter elkaar dragen.
De lederen hoofdband buigt mee met de vorm van je hoofd. De band wordt versterkt door aluminium bogen die zorgen voor een solide geheel. Ondanks de stevige bouw van deze studiohoofdtelefoon is de K612 PRO erg licht van gewicht. Zijn over-ear ontwerp zorgt ervoor dat lange sessies in de studio niet oncomfortabel worden.
De K612 PRO dankt zijn krachtige geluid onder andere aan het gepatenteerde Varimotion-diafragma. Zijn impedantie bedraagt 120 Ohm. De neodymium magneten zorgen voor een subliem en gedetailleerd geluid. Zijn open ontwerp laat geluid makkelijk de ruimte in gaan waardoor je een compromisloze prestatie ervaart.
| Actieve ruisonderdrukking | nee |
|---|---|
| Draadloos | nee |
| Draaibare oorschelp | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gewicht koptelefoon | 240 gr |
| Hoofdtelefoonconstructie | open |
| Ideale koptelefoon voor | studio |
| Impedantie hoofdtelefoon | 100-149 Ohm |
| In- / on- / over-ear | over-ear |
| Inclusief microfoon | nee |
| Inklapbaar / demonteerbaar | nee |
| Instelbare bass-boost | nee |
| Kabel afneembaar | nee |
| Kabellengte | >/= 300 cm |
| Kleur | zwart |
| Maximum frequentie | 35 – 39.9 kHz |
| Minimum frequentie | 10 – 14 Hz |
| Type audio connector | jack 3.5 mm TRS, jack 6.3 mm TRS |
| Uiterlijk koptelefoon | retro |
| Volumeregeling | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 796 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 29,0 x 23,0 x 13,0 cm |
- AKG K612 PRO
- professionele studiohoofdtelefoon
- met gepatenteerd Varimotion-diafragma
- type: open, over-ear hoofdtelefoon
- voorzien van lederen hoofdband
- comfortabele oorkussens
- impedantie: 120 Ohm
- frequentiebereik: 12 Hz – 39.500 Hz
- maximale SPL: 101 dB
- maximaal opgenomen vermogen: 200mW
- connector: screw-on jack combo (3.5 mm en 6.3 mm)
- kabellengte: 3m
- gewicht: 238 gram
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,796 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29 × 23 × 13 cm |
| Audio Merk | AKG |
| Kleur | Zwart |
AKG K612 PRO open hoofdtelefoon
De AKG K371 is een professionele studiokoptelefoon met extra grote 50 mm drivers die diepe bassen, duidelijke middentonen en zuivere, gedetailleerde hoge tonen leveren voor accurate, veeleisende studio-toepassingen! Voor de veeleisende geluidstechnicus of muziekliefhebber die vaak onderweg is is de AKG K371 bijzonder geschikt. Het met zorg ontworpen design maakt dat de AKG K371 zeer ergonomisch gevormd is. De klemkracht van de gevoerde oorkussens bieden isolatie en langdurig draagcomfort. Daarnaast zijn de oorkussens vervangbaar. De hoofdband is voorzien van gekalibreerde markeringen en is volledig verstelbaar zodat je voorzien kan zijn van een perfecte, herhaalbare pasvorm. Met de AKG K371 worden drie afneembare kabels meegeleverd; 2 rechte kabels van 3 meter lang en 1.2 meter lang, en een 1.2-3 meter lange krulkabel inclusief 6.35 mm TRS adapter!
€ 129,00











