Beschrijving
Voor bijna iedereen die op podia staat of geluid verzorgt is de keuze voor de zang microfoon heel lastig. Vaak is er niet het budget om voor vele honderden euro’s aan microfoons te kopen maar de kwaliteit van de microfoons moet wel zeer goed zijn. Dit is precies de reden dat elke microfoon fabrikant zeer actief bezig is in de prijsklasse rond de 100 euro. Ook AKG doet hier aan mee en zij hebben een sublieme microfoon kunnen maken.
Deze dynamische microfoon is precies hetzelfde als de AKG D5, het enige verschil is dat de AKG D5S is voorzien van een schakelaar waarmee je de microfoon aan of uit kunt zetten. Dit geeft je zekerheid dat de microfoon aan of uit staat op het moment dat jij dat wilt. Dit is bij presentaties zeer handig omdat je dan niet afhankelijk bent van een technicus die op de verkeerde momenten het geluid van uw microfoon weg kan mixen. Daarnaast is de microfoon gewoon ontzettend stevig en ligt hij zeer goed in de hand. De stevige kop kan ook tegen een stootje en dat zorgt er op zijn plaats weer voor dat er geen lelijke deuken op komen te zitten. Kies voor kwaliteit voor een wel hele goede prijs.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 – 79 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Maximale SPL | 140 dB – 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -52 |
| Impedantie microfoon | 550-599 Ohm |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Aan/uit schakelaar | Ja |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
| Microfoonset | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,7 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 29,0 x 21,0 x 21,0 cm |
- AKG D5S
- professionele zangmicrofoon
- aan/uit schakelaar
- richtkarakteristiek: supercardioide
- frequentiebereik: 70 Hz tot 20 kHz
- gevoeligheid: 2.6mV/Pa (-52 dBV)
- impedantie: 600 Ohm
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 3,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29 × 21 × 21 cm |
| Audio Merk | AKG |
| Kleur | Zwart |
AKG D5S professionele zang microfoon met aan/uit schakelaar
Voor bijna iedereen die op podia staat of geluid verzorgt is de keuze voor de zang microfoon heel lastig. Vaak is er niet het budget om voor vele honderden euro’s aan microfoons te kopen maar de kwaliteit van de microfoons moet wel zeer goed zijn. Dit is precies de reden dat elke microfoon fabrikant zeer actief bezig is in de prijsklasse rond de 100 euro. Ook AKG doet hier aan mee en zij hebben een sublieme microfoon kunnen maken.
€ 98,00








