Beschrijving
Zoveel mogelijkheden in één microfoon, we hadden het nog niet gezien! De KSM32 is door het platte frequentiebereik van 20Hz tot 20kHz en het maximum SPL van 139dB geschikt voor vele kanten van de muziek, zowel voor stem als verschillende instrumenten. Deze Shure microfoon uit de KSM serie kan eigenlijk alles. Alleen al het platte en fullrange frequentiebereik biedt vele mogelijkheden, Je kan ontzettend veel verschillende instrumenten en stemmen opnemen. Om een paar voorbeelden te noemen: piano, gitaar (elektrisch en akoestisch), brass, kick drum, percussie en zelfs hele ensembles!
Met de KSM32 zal je geen last meer hebben van feedback, het cardioide opnamekarakter zorgt er namelijk voor dat het achtergrond geluid achterwege blijft, en alleen de geluidsbron op de opname komt. De daadwerkelijke opname wordt vervolgens gedaan door het ultra-dunne bladgouden Mylar diafragma, dat je een uitstekend bereik biedt. Een Klasse A voorversterker zorgt daarna voor wat extra spanning, waarna de opname door de XLR aansluiting naar buiten gestuurd wordt. Kortom, een complete microfoon die ook nog eens multi-functioneel is!
| Buizen microfoon | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -36 |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Klank microfoon | clean / neutraal |
| Low-cut filter | ja |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, tasje / etui |
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Multi pattern | nee |
| Pad schakelaar | ja |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Stereo | nee |
| Vintage microfoonfamilie | niet van toepassing |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 25,7 x 13,7 x 9,9 cm |
- ultra-dunne, bladgouden Mylar diafragma
- geschikt voor vocals, akoestische instrumenten, woodwinds, ensembles etc.
- breed en plat frequentiebereik: 20Hz – 20kHz
- 15dB attenuator voor verlagen van SPL met 15dB
- schakelbaar low-frequency filter
- geïntegreerde three-stage popfilter reduceert adem en windgeluiden
- interne shock-mount reduceert handling noise
- fantoomvoeding benodigd
- max SPL: 139dB
- signal-to-noise ratio: 81dB
- in champagne en charcoal grey (zwart) verkrijgbaar
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 2,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 25,7 × 13,7 × 9,9 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | champagne |
Shure KSM32/SL condensator microfoon champagne
Zoveel mogelijkheden in één microfoon, we hadden het nog niet gezien! De KSM32 is door het platte frequentiebereik van 20Hz tot 20kHz en het maximum SPL van 139dB geschikt voor vele kanten van de muziek, zowel voor stem als verschillende instrumenten. Deze Shure microfoon uit de KSM serie kan eigenlijk alles. Alleen al het platte en fullrange frequentiebereik biedt vele mogelijkheden, Je kan ontzettend veel verschillende instrumenten en stemmen opnemen. Om een paar voorbeelden te noemen: piano, gitaar (elektrisch en akoestisch), brass, kick drum, percussie en zelfs hele ensembles!
€ 829,00


















