Beschrijving
Deze draadloze ontvanger, de Shure QLXD4 (S50), opereert binnen de 823-832 & 863-865 MHz frequentiebanden. De receiver gaat samen met zenders uit de QLX-D-serie en is voorzien van XLR- en jack-uitgangen. Geleverd inclusief toebehoren.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | niet van toepassing |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm), XLR (3-pins) |
| Kanaal | 65 (822 – 830 MHz), 66 (830 – 838 MHz), ISM (863 – 865 MHz) |
| Frequentieband | Shure S50 (823 – 832 + 863 – 865 MHz) |
| Type frequentieband | 800 – 899 MHz |
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,1 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 49,5 x 45,5 x 10,5 cm |
- draadloze ontvanger
- frequentieband: S50 (823-832 & 863-865 MHz)
- LCD-scherm met achtergrondverlichting
- LED-meters voor audio- en RF-signalen met piekindicatie
- afneembare antenne
- uitgangen: XLR en 6.3 mm jack
- verbinding maken met zender via infrarood
- robuuste behuizing, geborsteld aluminium
- 19 inch rackmonteerbaar (half rack-formaat)
- 2 antenne-aansluitingen (antennes meegeleverd)
- ethernet-aansluiting
- voeding: PS23E (meegeleverd)
- inclusief:
- rackmontage-materiaal
- voeding
- 2x antenne
- 2x BNC-kabel
- 2x BNC bulkhead adapter
- handleiding
- afmetingen: 41 x 197 x 151 mm (1.63 x 7.75 x 5.94 inch)
- gewicht (zonder antennes): 777 g (1.71 lbs)
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 4,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 49,5 × 45,5 × 10,5 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
| Werkt op accu/batterij | Ja |
Shure QLXD4-S50 (823-832 & 863-865 MHz) draadloze ontvanger
Deze draadloze ontvanger, de Shure QLXD4 (S50), opereert binnen de 823-832 & 863-865 MHz frequentiebanden. De receiver gaat samen met zenders uit de QLX-D-serie en is voorzien van XLR- en jack-uitgangen. Geleverd inclusief toebehoren.
€ 875,00











