Beschrijving
De Shure SM7B microfoon is al jaren de industry standard in radio studio’s. Magnetische afscherming en bedrijfszekerheid zijn keiharde voorwaarden in zo’n omgeving. De klank is natuurlijk en het frequentiebereik is uitzonderlijk breed voor een dynamische microfoon. Dankzij het grote dynamische bereik heeft de SM7B ook zijn weg gevonden naar muziekstudio’s. Het is een uitstekende keuze om (bas)gitaarversterkers, drums en koperblazers mee op te nemen. Als je een cardioïde microfoon zoals de SM7B heel dicht bij de geluidsbron zet wil het nog wel een heel dof gaan klinken vanwege het proximity effect. Daarom heeft deze microfoon een hpf schakelaar om het overtollige laag weg te filteren en een presence boost schakelaar om het hoog-mid iets te versterken. Inmiddels hebben ook veel vloggers en podcasters deze iconische microfoon ontdekt.
| Aan/uit schakelaar | Nee |
|---|---|
| Categorie | Microfoons |
| Direct aan te sluiten op PC/Mac/smartphone | nee, audio interface of mixer nodig |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -59 |
| Gewicht microfoon | 750-999 gram |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Microfoon accessoires | windkap |
| Microfoonset | nee |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Podcast bundel | nee |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Speciaal voor | universeel |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Type instrumentmicrofoon bevestiging | statiefbevestiging |
| Type microfoon | dynamisch |
| Type productie toebehoren | microfoon (xlr/jack) |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,7 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 34,5 x 18,0 x 12,5 cm |
- Shure SM7b
- dynamische microfoon
- richtingskarakteristiek: cardioïde
- frequentiebereik: 50 Hz – 20 KHz
- impedantie: 150 ohm
- gevoeligheid: -59 dBV / PA
- aansluiting: 3p XLR
- schakelbaar high pass filter
- schakelbare presence boost
- meegeleverd:
- schroefdraadadapter
- windkap
- afmetingen: 197 x 149 x 97.4 mm
- gewicht: 76 gr
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,765 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 14 × 9 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
Shure SM7B dynamische vocal studio microfoon
Shure SM7B microfoon is al jaren de industry standard in studio’s. Magnetische afscherming en bedrijfszekerheid zijn keiharde voorwaarden in zo’n omgeving
€ 389,00


















