Beschrijving
Met de S6 Original Slim Presys II bouwt Seagull voort op zijn jarenlange ervaring met het maken van kwaliteitsinstrumenten voor alle speelniveau’s. De S6 Original gitaren zijn al jarenlang een begrip in de gitaarwereld vanwege hun uitstekende prijs- kwaliteitsverhouding. Het is dan ook bijna onmogelijk om een top-5 beste akoestische gitaren onder de 1000 te vinden zonder een Seagull tegen te komen. Deze Slim versie is net wat anders dan de standaard S6 in dat de hals en toets wat smaller zijn. De oorspronkelijke S6 Original gitaar heeft namelijk een wat bredere nek dan gebruikelijk, dus deze S6 Slim zal je vrij bekend aanvoelen als je al ervaring met reguliere akoestische gitaren hebt.
Bij deze S6 Slim is gekozen voor dezelfde kwaliteitsconstructie als bij de standaard S6 Original. Zo heb je een massief stuk cederhout als het bovenblad. Deze keuze voor cederhout geeft de S6 Slim een overtuigend warme klank, met een nadruk op het middengebied. Daarnaast is de akoestische gitaar voorzien van hoogwaardige hardware zoals TUSQ topkam van het merk Graph Tech. Seagull heeft bij deze S6 tevens gedacht aan degene die op zoek is naar een staalsnarige flattop maar ook overtuigend klinkt via een versterker. Door een Fishman Presys II voorversterker toe te voegen met een volume-knop, een fase-schakelaar en 2 toonregelaars ben je verzekerd van een veelzijdig en uitstekend klinkend instrument. Een handige ingebouwde tuner is eveneens aanwezig.
| Aantal frets | 21 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | solid top |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | ja |
| Elementtype | piëzo |
| Formaat westerngitaar | middel |
| Houtsoort achterkant | kersen |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | ceder |
| Houtsoort zijkant | kersen |
| Ideale westerngitaar voor | plectrumspel |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Ingebouwde elektronica | toonregeling, tuner, voorversterker |
| Klank westerngitaar | warm |
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | nee |
| Type body | dreadnought |
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,7 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 117,0 x 50,5 x 21,5 cm |
- Seagull westerngitaar
- model: S6 Original Slim Presys II
- serie: S6
- kleur: naturel (natural)
- body
- vorm: dreadnought
- bovenblad: massief ceder (solid cedar)
- zij- en achterkant: kersenhout (wild cherry)
- afwerking: zijdeglans
- hals
- materiaal: esdoorn (silver leaf maple)
- afwerking: zijdeglans
- mensuur: 25.5 inch (648 mm)
- toets: palissander (rosewood)
- toetsradius: 16 inch ( 406 mm)
- aantal frets: 21
- materiaal topkam: TUSQ
- topkambreedte: 43.69 mm (1.72 inch)
- halspen: double-action truss rod
- hardware
- brug: palissander (rosewood)
- afwerking hardware: verchroomd
- stemmechanieken: gesloten oliebad
- snaren: .012 – .053, Phosphor Bronze
- elektronica
- voorversterker: Fishman Presys II
- element: piëzo
- regelaars: volume, bass, treble
- schakelaars: phase, tuner
- stemapparaat: ja
Levertijd 1 werkdag
Extra informatie
| Gewicht | 4,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 117 × 50 × 21 cm |
| Kleur | Bruin |
| Muziekinstrument Soort | Western Gitaar |
| Merk | Seagull |
Seagull S6 Original Slim Presys II elektrisch akoestische westerngitaar
Met de S6 Original Slim Presys II bouwt Seagull voort op zijn jarenlange ervaring met het maken van kwaliteitsinstrumenten voor alle speelniveau’s. De S6 Original gitaren zijn al jarenlang een begrip in de gitaarwereld vanwege hun uitstekende prijs- kwaliteitsverhouding. Het is dan ook bijna onmogelijk om een top-5 beste akoestische gitaren onder de 1000 te vinden zonder een Seagull tegen te komen. Deze Slim versie is net wat anders dan de standaard S6 in dat de hals en toets wat smaller zijn. De oorspronkelijke S6 Original gitaar heeft namelijk een wat bredere nek dan gebruikelijk, dus deze S6 Slim zal je vrij bekend aanvoelen als je al ervaring met reguliere akoestische gitaren hebt.
€ 899,00


















