Beschrijving
Wanneer je de Seagull Artist Mosaic CH CW GT EQ aan je collectie toevoegt, dan weet je dat je een elektrisch-akoestische westerngitaar in huis haalt waar je de rest van je leven plezier van kunt hebben. Deze concert hall met cutaway is ook nog eens voorzien van de praktische Q1T kwaliteitsvoorversterker van het eveneens Canadese Godin, waardoor je dit model kunt inzetten voor zowel live optredens als opnames. Door de under-saddle transducer pickup wordt de akoestische klank gebalanceerd weergegeven en komt je guitarspel altijd duidelijk en toch dynamisch tot uiting.
De basis van de Seagull Artist Mosaic wordt gevormd door een all-solid constructie. Hierbij is er gekozen voor een bovenblad van massief sparren met zij- en achterkanten van mahoniehout. Hierdoor kun je rekenen op een rijk, warme klank, waardoor dit model zich uitstekend leent voor vooral fingerpickers. Maar dat selecte clubje plectrumgitaristen, dat van zoetere sounds houdt, vermaken zich uitstekend met deze westerngitaar.. De toets is voorzien van een prettig vlakke radius en een subtiele Seagull inleg bij de twaalfde fret. In combinatie met de vergulde stemmechanieken levert dit een instrument op met een chique uitstraling.
| Aantal frets | 21 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | all-solid |
| Cutaway | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | ja |
| Elementtype | piëzo, microfoon |
| Formaat westerngitaar | compact |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Ideale westerngitaar voor | fingerpicking |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Ingebouwde elektronica | toonregeling, voorversterker |
| Klank westerngitaar | rijk en strak |
| Kleur | bruin, burst |
| Linkshandig | nee |
| Type body | concert |
| Gewicht (incl. verpakking) | 5,9 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 110,0 x 46,0 x 14,0 cm |
- Seagull elektrisch-akoestische westerngitaar
- model: Artist Mosaic CH CW GT EQ
- kleur: Bourbon Burst
- body
- bovenblad: sparren (solid spruce)
- zij- en achterkant: mahonie (mahogany)
- afwerking: semi-glans
- binding: wit
- hals
- verbinding: gelijmd
- materiaal: mahonie (mahogany)
- afwerking: semi-glans
- aantal frets: 21
- topkambreedte: 43.69 mm (1.72 inch)
- positiemarkeringen: positiestippen
- halspen: ja
- hardware
- brug: palissander (rosewood)
- afwerking hardware: vergulden
- stemmechanieken: gesloten oliebad, 16:1
- slagplaat: tortoise-stijl
- snaren: .012 – .053
- elektronica
- voorversterker: Godin Q1T preamp
- element: under-saddle transducer
- regelaars: volume, bass, treble
Levertijd 1 werkdag
Extra informatie
| Gewicht | 5,9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 110 × 46 × 14 cm |
| Kleur | Bruin |
| Muziekinstrument Soort | Western Gitaar |
| Merk | Seagull |
Seagull Artist Mosaic CH CW Bourbon Burst GT EQ elektrisch-akoestische westerngitaar
Wanneer je de Seagull Artist Mosaic CH CW GT EQ aan je collectie toevoegt, dan weet je dat je een elektrisch-akoestische westerngitaar in huis haalt waar je de rest van je leven plezier van kunt hebben. Deze concert hall met cutaway is ook nog eens voorzien van de praktische Q1T kwaliteitsvoorversterker van het eveneens Canadese Godin, waardoor je dit model kunt inzetten voor zowel live optredens als opnames. Door de under-saddle transducer pickup wordt de akoestische klank gebalanceerd weergegeven en komt je guitarspel altijd duidelijk en toch dynamisch tot uiting.
€ 1.825,00














