Beschrijving
Met deze elektrisch-akoestische uitvoering van de Seagull S6 Original behoud je die populaire, bewierookte pure akoestische kwaliteitssound, maar wordt daar een zeer overtuigend versterkt gitaargeluid aan toegevoegd. Dezelfde aandacht is gestoken in de constructie van het instrument. De houtsoorten zijn, net als bij de standaard S6, een massief cederhouten bovenblad, silver leaf esdoorn en palissanderhout voor de hals en toets, en het ongebruikelijke wild cherry voor de achter- en zijkanten van de gitaar. Het resultaat is een gitaar met een grootse projectie, een aangename weergave van het middengebied en lekker strakke bassen.
Seagull scoort al jaren hoge ogen met zijn S6 reeks gitaren en er zijn weinig top-5 lijsten waar de S6 Original niet in staat. Het recept is een uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding én een supertoegankelijke speelervaring. Deze standaard elektrisch-akoestische S6 Original heeft een iets bredere hals met een iets plattere toets, waardoor is hij makkelijker te bespelen voor gitaristen die overstappen van klassieke gitaar of van ander exemplaar met een vergelijkbare topkambreedte. Ook voor fingerstyle gitaristen zijn deze bredere hals en toets mooi meegenomen. De geïntegreerde voorversterker vind je aan de zijkant van deze Seagull. In combinatie met het ingebouwde piëzo-element heb je met de Fishman Presys II preamp snel en gemakkelijk een hoogwaardige, duidelijke sound ingeregeld.
| Aantal frets | 21 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | solid top |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | ja |
| Elementtype | piëzo |
| Formaat westerngitaar | middel |
| Houtsoort achterkant | kersen |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Houtsoort top | ceder |
| Houtsoort zijkant | kersen |
| Ideale westerngitaar voor | plectrumspel |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Ingebouwde elektronica | toonregeling, tuner, voorversterker |
| Klank westerngitaar | warm |
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | nee |
| Type body | dreadnought |
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 117,0 x 50,5 x 21,5 cm |
- Seagull westerngitaar
- model: S6 Original Presys II
- serie: S6
- kleur: natural
- body
- vorm: dreadnought
- bovenblad: solid ceder (solid cedar)
- zij- en achterkant: kersenhout (wild cherry)
- afwerking: zijdeglans
- hals
- materiaal: esdoorn (silver leaf maple)
- afwerking: zijdeglans
- mensuur: 25.5 inch (648 mm)
- toets: palissander (rosewood)
- toetsradius: 16 inch (406 mm)
- aantal frets: 21
- materiaal topkam: TUSQ
- topkambreedte: 45.72 mm (1.8 inch)
- halspen: double-action truss rod
- hardware
- brug: palissander (rosewood)
- afwerking hardware: verchroomd
- stemmechanieken: gesloten oliebad
- snaren: .012 – .053, Phosphor Bronze
- elektronica
- voorversterker: Fishman Presys II
- element: piëzo
- regelaars: volume, bass, treble
- schakelaars: phase, tuner
- stemapparaat: ja
Levertijd 1 werkdag
Extra informatie
| Gewicht | 6,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 112 × 51 × 18 cm |
| Kleur | Bruin |
| Muziekinstrument Soort | Western Gitaar |
| Merk | Seagull |
Seagull S6 Original Presys II elektrisch akoestische westerngitaar
Met deze elektrisch-akoestische uitvoering van de Seagull S6 Original behoud je die populaire, bewierookte pure akoestische kwaliteitssound, maar wordt daar een zeer overtuigend versterkt gitaargeluid aan toegevoegd. Dezelfde aandacht is gestoken in de constructie van het instrument. De houtsoorten zijn, net als bij de standaard S6, een massief cederhouten bovenblad, silver leaf esdoorn en palissanderhout voor de hals en toets, en het ongebruikelijke wild cherry voor de achter- en zijkanten van de gitaar. Het resultaat is een gitaar met een grootse projectie, een aangename weergave van het middengebied en lekker strakke bassen.
€ 899,00

















