Beschrijving
Voor realistische stereo-opnames kun je het beste twee identieke microfoons gebruiken. Niet zomaar identiek maar gematcht. De twee kleinmembraan condensatormicrofoons die krijgt met deze SE7 Matched Pair stereo set van SE Electronics zijn met zorg bij elkaar gezocht in de fabriek. De SE7 microfoon heeft een cardioïde richtingskarakteristiek en is geschikt voor vrijwel elke geluidsbron. Luide instrumenten zoals drums en percussie kan hij de baas dankzij de -20 dB attenuator en als het iets teveel dreunt kun je gebruik maken van de 80 Hz low cut filter.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -34 |
| Impedantie microfoon | 200-249 Ohm |
| Maximale SPL | 150 dB – 159 dB |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Low-cut filter | ja |
| Pad schakelaar | ja |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Stereo | ja, matched pair |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, windkap |
| Verwisselbare capsules | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 496 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 20,0 x 15,5 x 5,0 cm |
- SE Electronics SE7 Stereo Pair
- kleinmembraan condensatormicrofoon stereo set
- richtingskarakteristiek: cardioïde
- frequentiebereik: 20 Hz – 20 KHz
- impedantie: < 200 ohm
- gevoeligheid: -34 dBV / PA
- aansluiting: 3p XLR
- pad: -20 dB, schakelbaar
- low cut filter: 80 Hz, schakelbaar
- meegeleverd:
- 2 x microfoon klem
- 2 x windkap
- afmetingen: 23 mm x 120 mm
- gewicht: 128 gr
Extra informatie
| Gewicht | 0,496 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 15 × 5 cm |
| Audio Merk | SE Electronics |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Nee |
SE Electronics SE7 Matched Pair kleinmembraan microfoon set
Voor realistische stereo-opnames kun je het beste twee identieke microfoons gebruiken. Niet zomaar identiek maar gematcht. De twee kleinmembraan condensatormicrofoons die krijgt met deze SE7 Matched Pair stereo set van SE Electronics zijn met zorg bij elkaar gezocht in de fabriek. De SE7 microfoon heeft een cardioïde richtingskarakteristiek en is geschikt voor vrijwel elke geluidsbron. Luide instrumenten zoals drums en percussie kan hij de baas dankzij de -20 dB attenuator en als het iets teveel dreunt kun je gebruik maken van de 80 Hz low cut filter.
€ 208,00





















