Beschrijving
Laten we eerlijk zijn; multipattern microfoons zijn super handig en veelzijdig maar van alle richtingskarakteristieken gebruik je het cardioïde patroon veruit het meest. Daarom heeft SE Electronics een eenvoudigere uitvoering gemaakt van de beroemde SE4400 microfoon: de SE4100. Deze grootmembraan condensatormicrofoon heeft dezelfde natuurlijk klinkende capsule met extreem lage ruisvloer, maar dan met een vaste cardioïde richtingskarakteristiek. De high pass filter en de -10 dB/-20 dB pad zijn wel gebleven dus deze SE4100 stereo set is nog steeds enorm veelzijdig. Met de pad ingeschakeld kun je ze gerust boven een drumstel hangen, de SE4100 geeft geen krimp. Een stereopaar voor een akoestische gitaar kan heel mooi zijn maar de lage frequenties worden misschien wel een beetje overdonderend. Met de ingebouwde high pass filter pak je dit probleem bij de bron aan. De SE4100 grootmembraan condensatormicrofoon set wordt geleverd met twee shockmounts, een stereobar en een koffer.
| Buizen microfoon | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -32 |
| Impedantie microfoon | 100-149 Ohm |
| Klank microfoon | clean / neutraal |
| Low-cut filter | ja |
| Maximale SPL | 150 dB – 159 dB |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Microfoon accessoires | shockmount, koffer, stereobar |
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Multi pattern | nee |
| Pad schakelaar | ja |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Stereo | ja, matched pair |
| Vintage microfoonfamilie | niet van toepassing |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 38,0 x 35,5 x 14,5 cm |
- SE Electronics SE4100P
- grootmembraan condensatormicrofoon set
- de twee microfoons zijn met de hand op elkaar afgestemd
- cardioïde variant van de beroemde SE4400 multipattern microfoon
- driestaps high pass filter: 80 Hz / 160 Hz / volledig bereik
- driestaps pad: -10 dB / -20 dB / geen pad
- meegeleverde accessoires:
- shockmount
- stereobar
- koffer
- afmetingen: 146 x 29 mm
- gewicht: 290 gr
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 35,5 × 28 × 14,5 cm |
| Audio Merk | SE Electronics |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Nee |
SE Electronics SE4100P grootmembraan condensatormicrofoon (set van 2)
Laten we eerlijk zijn; multipattern microfoons zijn super handig en veelzijdig maar van alle richtingskarakteristieken gebruik je het cardioïde patroon veruit het meest. Daarom heeft SE Electronics een eenvoudigere uitvoering gemaakt van de beroemde SE4400 microfoon: de SE4100. Deze grootmembraan condensatormicrofoon heeft dezelfde natuurlijk klinkende capsule met extreem lage ruisvloer, maar dan met een vaste cardioïde richtingskarakteristiek. De high pass filter en de -10 dB/-20 dB pad zijn wel gebleven dus deze SE4100 stereo set is nog steeds enorm veelzijdig. Met de pad ingeschakeld kun je ze gerust boven een drumstel hangen, de SE4100 geeft geen krimp. Een stereopaar voor een akoestische gitaar kan heel mooi zijn maar de lage frequenties worden misschien wel een beetje overdonderend. Met de ingebouwde high pass filter pak je dit probleem bij de bron aan. De SE4100 grootmembraan condensatormicrofoon set wordt geleverd met twee shockmounts, een stereobar en een koffer.
€ 795,00



















