Beschrijving
Als je in een grote zaal speelt hoort het publiek weinig van het directe geluid van je drumstel. Het is dus belangrijk om de kit volledig uit te versterken. De sE Electronics V Pack Arena drummicrofoonset bestaat uit 7 microfoons die samen je drumgeluid in volle glorie opvangen. De V Kick is, zoals de naam al doet vermoeden perfect toegerust om je bassdrum uit te versterken. Met de twee schakelaartjes aan de achterzijde kun je de hoeveelheid ‘mid-scoop’ en ’tik’ regelen. De V Beat tommicrofoons worden geleverd met de stevige V Clamp. Hiermee kun je de microfoons aan de rand van je toms bevestigen. De snaredrum is volgens velen het belangrijkste onderdeel van je drumstel. Met de V7 X microfoon krijgt hij de aandacht die hij verdient. Het totaalplaatje van je drumstel, inclusief bekkens wordt op transparante wijze opgevangen door de twee onvolprezen SE8 kleinmembraan condensatormicrofoons. Voor vervoer en opslag wordt de stevige kunststof V Case meegeleverd.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | niet gespecificeerd |
| Impedantie microfoon | niet gespecificeerd |
| Inclusief bassdrummicrofoon | ja |
| Inclusief koffer | ja |
| Inclusief overheads | ja |
| Inclusief snare / tom microfoon(s) | ja, 3 |
| Inclusief speciale snaredrum microfoon | ja |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Maximum frequentie | niet gespecificeerd |
| Minimum frequentie | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Speciaal voor | drumstel |
| Type instrumentmicrofoon bevestiging | niet van toepassing |
| Gewicht (incl. verpakking) | 5,7 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 49,5 x 42,5 x 19,0 cm |
- SE Electronics V PACK ARENA Black
- drummicrofoonset
- inclusief:
- 1 x V Kick bassdrummicrofoon
- 3 x V Beat tom microfoon met klem voor tomrand
- 1 x V7 X snaredrum microfoon met statiefadapter
- 2 x SE8 kleinmembraan condensatormicrofoon met statiefadapter
- 1 x V Case koffer
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 5,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 49,5 × 42,5 × 19 cm |
| Audio Merk | SE Electronics |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Nee |
SE Electronics V Pack Arena Black drummicrofoonset
Als je in een grote zaal speelt hoort het publiek weinig van het directe geluid van je drumstel. Het is dus belangrijk om de kit volledig uit te versterken. De sE Electronics V Pack Arena drummicrofoonset bestaat uit 7 microfoons die samen je drumgeluid in volle glorie opvangen. De V Kick is, zoals de naam al doet vermoeden perfect toegerust om je bassdrum uit te versterken. Met de twee schakelaartjes aan de achterzijde kun je de hoeveelheid ‘mid-scoop’ en ’tik’ regelen. De V Beat tommicrofoons worden geleverd met de stevige V Clamp. Hiermee kun je de microfoons aan de rand van je toms bevestigen. De snaredrum is volgens velen het belangrijkste onderdeel van je drumstel. Met de V7 X microfoon krijgt hij de aandacht die hij verdient. Het totaalplaatje van je drumstel, inclusief bekkens wordt op transparante wijze opgevangen door de twee onvolprezen SE8 kleinmembraan condensatormicrofoons. Voor vervoer en opslag wordt de stevige kunststof V Case meegeleverd.
€ 1.149,00








