Beschrijving
Op zoek naar een krachtige line array met een professionele geluidsweergave? De RCF NXL 24-A MK2 is een 2-wegs fullrange speaker die bestaat uit vier 6 inch woofers en en 1.4 inch compressiedriver voor een heldere geluidsweergave en een diepe, krachtige basrespons. De NXL 24-A MK2 is een fantastische oplossing voor bandjes, DJ’s, voor in clubs of voor verhuurbedrijven. Dankzij de robuuste behuizing van Baltisch berkenhout, voorzien met montagepunten, kan je de NXL 24-A MK2 veilig vervoeren of installeren in je geluidssysteem.
Met een versterker van wel 2100 Watt is de NXL MK2 wel 50% krachtiger dan voorgaande modellen. Tegelijk is de klasse-D versterker erg efficient, zo efficient dat er geen ventilator nodig is om de versterker af te koelen. Ook geniet je van een zeer snelle attack en een strakke respons zonder geluidsvervorming, ook op hogere volumes. Technologieën zoals Bass Motion Control en FiRPHASE algoritmes bieden een verbeterde lage respons en een stabiele geluidsweergave waar je op kan vertrouwen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 750 – 1499 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 4 x 6 inch |
| Diameter tweeter | 1.4 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 60 – 79 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Geschikt als monitor | nee |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 24 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 27,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 108,5 x 34,0 x 24,0 cm |
Levertijd komt begin mei 2026 weer op voorraad
Extra informatie
| Gewicht | 27,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 108,5 × 34 × 24 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | RCF |
| Kleur | Zwart |
RCF NXL 24-A MK2 2-way 4x 6 inch fullrange luidspreker
Op zoek naar een krachtige line array met een professionele geluidsweergave? De RCF NXL 24-A MK2 is een 2-wegs fullrange speaker die bestaat uit vier 6 inch woofers en en 1.4 inch compressiedriver voor een heldere geluidsweergave en een diepe, krachtige basrespons. De NXL 24-A MK2 is een fantastische oplossing voor bandjes, DJ’s, voor in clubs of voor verhuurbedrijven. Dankzij de robuuste behuizing van Baltisch berkenhout, voorzien met montagepunten, kan je de NXL 24-A MK2 veilig vervoeren of installeren in je geluidssysteem.

€ 1.925,00
Beschikbaar via nabestelling





















