Beschrijving
De RCF ART 912-A is een zeer professionele oplossing voor je intensieve live PA-toepassingen waarin geluidskwaliteit en bouwkwaliteit een must zijn. Het gaat hier om een actieve 12 inch fullrange luidspreker met een maximale geluidsdruk van 130 dB en een piekvermogen van wel 2100 Watt. Dankzij de True Resistive Waveguide heeft de luidspreker een zeer goede spreiding die je gemakkelijk kan richten. De 12 inch woofer heeft in combinatie met de nieuwe Bass Motion Control-technologie een zeer stabiele, storingsvrije werking met een betere lineariteit en geluidskwaliteit dan voorgaande ART-modellen.
De RCF ART 912-A is uitgevoerd met een kunststof verhuizing met het nieuwe M-brace ontwerp dat de vier interne zijden van de speaker en de versterker met elkaar verbindt. Zo kan de luidsprekerkast onmogelijk verbuigen en geniet je van verbeterde akoestische demping op hoge volumes. Er zijn ook verschillende mogelijkheden om de luidspreker te bevestigen. Zo kan je de speaker monteren op een standaard 35 mm statief om zo de speaker als stand-alone FOH-speaker te gebruiken, of monteren op een subwoofer als satellietluidspreker. Ook is de ART 912-A uitgevoerd met M10-montagepunten voor luidsprekerbeugels.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 750 – 1499 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 19 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 21,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 71,0 x 44,0 x 44,0 cm |
- technisch:
- frequentierespons: 50 Hz – 20 kHz
- spreiding: 100° x 60°
- max. SPL: 130 dB
- crossoverfrequentie: 1.8 kHz
- limiter: soft limiter
- digitale bescherming: oververhitting, RMS
- drivers:
- woofer: 12 inch, 2.5 inch spreekspoel
- compressiedriver: 1 inch, 1.75 inch spreekspoel
- aansluitingen:
- inputs: XLR, Jack (gebalanceerd/ongebalanceerd)
- outputs: XLR
- versterker:
- klasse: D
- piekvermogen: 2100 W
- koeling: convectie
- aansluiting: VDE
- behuizing:
- materiaal: polypropyleen composiet
- grille: staal
- kleur: zwart
- statiefbevestiging: 35 mm
- hardware: 1x M10 top, 1x M10 zijkanten
- handgreep: 1x top, 1x zijkanten
- afmetingen (BxDxH): 43 x 42.3 x 68.5 cm
- gewicht: 19 kg
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 21,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 71 × 44 × 44 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | RCF |
| Kleur | Zwart |
RCF ART 912-A actieve fullrange luidspreker 12 inch
De RCF ART 912-A is een zeer professionele oplossing voor je intensieve live PA-toepassingen waarin geluidskwaliteit en bouwkwaliteit een must zijn. Het gaat hier om een actieve 12 inch fullrange luidspreker met een maximale geluidsdruk van 130 dB en een piekvermogen van wel 2100 Watt. Dankzij de True Resistive Waveguide heeft de luidspreker een zeer goede spreiding die je gemakkelijk kan richten. De 12 inch woofer heeft in combinatie met de nieuwe Bass Motion Control-technologie een zeer stabiele, storingsvrije werking met een betere lineariteit en geluidskwaliteit dan voorgaande ART-modellen.
€ 698,00
















