Beschrijving
De RCF ART 935-A is een variant op de professionele ART 915-A fullrange speaker, met een 3 inch titanium/neodymium compressiedriver in plaats van de standaard 1 inch driver. De neodymium driver is lichter en krachtiger en resulteert in een verbeterde impulsrespons, een snel verval en verbeterde efficiëntie. Het is mogelijk om de ART 935-A te gebruiken als stand-alone Front Of House-luidspreker en stage monitor. Ook kan je de speaker monteren op een 35 mm tussenpaal om zo de speaker te combineren met bijvoorbeeld een 15 of 18 inch subwoofer. Dankzij de 15 inch grote woofer met Bass Motion Control-technologie is deze luidspreker zeer geschikt voor elektronische dansmuziek.
De RCF ART 935-A is uitgevoerd met meerdere montagepunten, wat maakt dat de luidspreker extra breed inzetbaar is. Zo kan je de luidspreker horizontaal of verticaal tegen de muur of aan het plafond monteren (beugels niet meegeleverd) of de luidspreker ophangen in je truss-systeem. Verder is de ART 935-A uitgevoerd met een vernieuwde klasse-D versterker die 50% krachtiger is dan voorheengaande ART-luidsprekers voor een extra snelle attack op zelfs de hoogste geluidsniveaus. Ook het ontwerp van de luidsprekerkast is vernieuwd en beschikt nu over een interne M-brace beugel die de vier zijkanten en de versterker intern verbindt voor een extra stevig ontwerp met verbeterde akoestische demping.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 750 – 1499 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1.4 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 40 – 49 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 24 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 26,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 76,0 x 47,5 x 47,0 cm |
- technisch:
- frequentierespons: 45 Hz – 20 kHz
- spreiding: 100° x 60°
- max. SPL: 133 dB
- crossoverfrequentie: 1.8 kHz
- limiter: soft limiter
- digitale bescherming: oververhitting, RMS
- drivers:
- woofer: 15 inch, 3 inch spreekspoel
- compressiedriver: 1.4 inch titanium/neodymium, 3 inch spreekspoel
- aansluitingen:
- inputs: XLR, Jack (gebalanceerd/ongebalanceerd)
- outputs: XLR
- versterker:
- klasse: D
- piekvermogen: 2100 W
- koeling: convectie
- aansluiting: VDE
- behuizing:
- materiaal: polypropyleen composiet
- grille: staal
- kleur: zwart
- statiefbevestiging: 35 mm
- hardware: 1x M10 top, 1x M10 zijkanten
- handgreep: 1x top, 1x zijkanten
- afmetingen (BxDxH): 41.5 x 41 x 71.7 cm
- gewicht: 24.2 kg
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 26,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 76 × 47,5 × 47 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | RCF |
| Kleur | Zwart |
RCF ART 935-A actieve fullrange luidspreker 15 inch
De RCF ART 935-A is een variant op de professionele ART 915-A fullrange speaker, met een 3 inch titanium/neodymium compressiedriver in plaats van de standaard 1 inch driver. De neodymium driver is lichter en krachtiger en resulteert in een verbeterde impulsrespons, een snel verval en verbeterde efficiëntie. Het is mogelijk om de ART 935-A te gebruiken als stand-alone Front Of House-luidspreker en stage monitor. Ook kan je de speaker monteren op een 35 mm tussenpaal om zo de speaker te combineren met bijvoorbeeld een 15 of 18 inch subwoofer. Dankzij de 15 inch grote woofer met Bass Motion Control-technologie is deze luidspreker zeer geschikt voor elektronische dansmuziek.
€ 1.065,00















