Beschrijving
De RCF NX 910-A is een professionele keuze voor solu-muzikanten, bandjes en DJ’s die in middelgrote ruimtes spelen. Zo dient de NX 910-A als een stand-alone speaker, satelliet-speaker, stage monitor of zwevende speaker die je op kan hangen in je truss-systeem. Deze 10 inch actieve luidspreker biedt kwalitatief fantastisch en krachtig geluid dankzij de FiRPHASE-processor en Bass Motion Control DSP. Zo geniet je van een helder geluid met een diepe en krachtige basrespons. Verder is de NX 910-A volledig tour-ready dankzij de stevige behuizing en grille en biedt de speaker vele bevestigingsmogelijkheden voor statieven, tussenpalen, muurbeugels en truss.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 750 – 1499 Watt |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 10 inch |
| Diameter tweeter | 1.75 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | hout |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 16 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 18,7 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 57,0 x 38,5 x 35,0 cm |
- akoestische specificaties:
- frequentierespons: 50 Hz – 20 kHz
- max. SPL @ 1 m: 130 dB
- spreiding: 100° x 60°
- drivers:
- compressiedriver: 1x 1 inch, 1.75 inch VC
- woofer: 10 inch, 2.5 inch VC
- aansluitingen:
- inputs: XLR, jack
- outputs: XLR
- processor:
- crossover freq.: 1600 Hz
- bescherming: oververhitting, RMS
- limiter: soft limiter
- opties: Linear, Boost, Stage, Volume
- vermogen:
- piek: 2100 W
- koeling: convectie
- behuizing:
- grille: staal
- statiefflens: 35 mm
- kleur: zwart
- materiaal: multiplex
- handgreep: 1x bovenzijde
- montage:
- 2 x M10 bovenzijde,
- 1 x M10 per zijkant,
- 1 x M10 onderzijde,
- 1 x M10 achterzijde
- afmetingen (BxDxH): 29.5 x 33.3 x 51 cm
- gewicht: 16.4 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 18,7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 57 × 38,5 × 35 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | RCF |
| Kleur | Zwart |
RCF NX 910-A professionele actieve 10 inch speaker
De RCF NX 910-A is een professionele keuze voor solu-muzikanten, bandjes en DJ’s die in middelgrote ruimtes spelen. Zo dient de NX 910-A als een stand-alone speaker, satelliet-speaker, stage monitor of zwevende speaker die je op kan hangen in je truss-systeem. Deze 10 inch actieve luidspreker biedt kwalitatief fantastisch en krachtig geluid dankzij de FiRPHASE-processor en Bass Motion Control DSP. Zo geniet je van een helder geluid met een diepe en krachtige basrespons. Verder is de NX 910-A volledig tour-ready dankzij de stevige behuizing en grille en biedt de speaker vele bevestigingsmogelijkheden voor statieven, tussenpalen, muurbeugels en truss.
€ 869,00






















