Beschrijving
De RCF ART 915-AX is een flinke, actieve speaker en de logische nieuwe generatie van de ART-9 luidsprekers. Deze digitale speaker is uitgevoerd met een touchscreen voor de digitale mixer en een Bluetooth-interface waarmee je audio kan streamen en de instellingen vanaf je smart device kan bedienen. Hiervoor kan je gebruikmaken van de RCF LiveRmote App die beschikbaar is voor Android & iOS smartphones en tablets. Het 2.4 inch grote touchscreen geeft de instellingen duidelijk weer. Je kan het menu in twee modi bedienen; Easy Mode, voor eenvoudige instellingen en presets, en Advanced Mode voor professionele tuning en routing.
De RCF ART 915-AX betreft een krachtige 15 inch fullrange speaker. Met 2100 Watt aan vermogen, opgewekt door een zeer efficiënte klasse-D versterker, is de ART 915-AX wel 50% krachtiger dan voorgaande ART-luidsprekers. Tegelijk geniet je nog steeds van een hoge geluidsdruk en een snelle attack zonder geluidsvervorming of warmteverlies. Tevens is de ART 915-AX uitgevoerd met Bass Motion Control en FiRPHASE algoritmes voor het verbeteren van de basprestaties, dynamieken en fasepatronen zonder compromissen in stabiliteit en geluidskwaliteit, ook op hoge volumes.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | niet gespecificeerd |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 40 – 49 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| DSP | handmatige DSP-instellingen |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 22 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 23,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 78,5 x 49,5 x 46,5 cm |
- akoestische specificaties:
- frequentierespons: 45 Hz – 20 kHz
- max. SPL @ 1 m: 131 dB
- horizontale spreiding: 100°
- verticale spreiding: 60°
- transducers:
- compressiedriver: 1 inch, 1.75 inch v.c.
- woofer: 15 inch, 2.5 inch v.c.
- aansluitingen:
- 2x XLR/TRS inputs, gebalanceerd
- 1x XLR output, gebalanceerd
- processor:
- crossoverfrequentie: 1800 Hz
- bescherming: Thermal, RMS
- limiter: Soft Limiter
- bediening: Linear, Boost, Stage, Volume
- versterker:
- piekvermogen: 2100 W
- HF-vermogen: 700 W
- LF-vermogen: 1400 W
- koeling: convectie
- behuizing:
- materiaal: polypropyleen composiet
- hardware: 1x M10 bovenzijde, 1x M10 per zijkant
- handgreep: 1x bovenzijde, 1x per zijkant
- statiefflens: ja
- grille: staal
- kleur: zwart
- afmetingen (BxDxH): 41.5 x 41 x 71.7 cm
- gewicht: 22 kg
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 23 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 78,5 × 49,5 × 46,5 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | RCF |
| Kleur | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
RCF ART 915-AX digitale actieve 15″ fullrange speaker
De RCF ART 915-AX is een flinke, actieve speaker en de logische nieuwe generatie van de ART-9 luidsprekers. Deze digitale speaker is uitgevoerd met een touchscreen voor de digitale mixer en een Bluetooth-interface waarmee je audio kan streamen en de instellingen vanaf je smart device kan bedienen. Hiervoor kan je gebruikmaken van de RCF LiveRmote App die beschikbaar is voor Android & iOS smartphones en tablets. Het 2.4 inch grote touchscreen geeft de instellingen duidelijk weer. Je kan het menu in twee modi bedienen; Easy Mode, voor eenvoudige instellingen en presets, en Advanced Mode voor professionele tuning en routing.

€ 968,00















