Beschrijving
De RCF ART 912-AX is de digitale versie van de ART 912-A. Deze krachtige fullrange speaker is voorzien van een digitale geluidsverwerker, een helder touchscreen en een Bluetooth-interface voor audio-streaming en draadloze bediening vanaf je Android of iOS smart device. Via het touchscreen kan je de digitale mixer bedienen. Hiervoor kan je gebruikmaken van twee modi, afhankelijk van je ervaring als geluidstechnicus. In de Easy Mode kan je gebruikmaken van snelle setups en presets en in de Advanced Mode kan je op professionele wijze je luidspreker tunen en signalen routen.
De RCF ART 912-AX betreft een krachtige 12 inch fullrange speaker. Met 2100 Watt aan vermogen, opgewekt door een zeer efficiënte klasse-D versterker, is de ART 912-AX wel 50% krachtiger dan voorgaande ART-luidsprekers. Tegelijk geniet je nog steeds van een hoge geluidsdruk en een snelle attack zonder geluidsvervorming of warmteverlies. Tevens is de ART 912-AX uitgevoerd met Bass Motion Control en FiRPHASE algoritmes voor het verbeteren van de basprestaties, dynamieken en fasepatronen zonder compromissen in stabiliteit en geluidskwaliteit, ook op hoge volumes.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | n.v.t. |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| DSP | handmatige DSP-instellingen |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | M10 schroefdraad, 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 19 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 23,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 70,0 x 43,5 x 43,5 cm |
- akoestische specificaties:
- frequentierespons: 50 Hz – 20 kHz
- max. SPL @ 1 m: 130 dB
- horizontale spreiding: 100°
- verticale spreiding: 60°
- transducers:
- compressiedriver: 1 inch, 1.75 inch v.c.
- woofer: 12 inch, 2.5 inch v.c.
- aansluitingen:
- 2x XLR/TRS inputs, gebalanceerd
- 1x XLR output, gebalanceerd
- processor:
- crossoverfrequentie: 1800 Hz
- bescherming: Thermal, RMS
- limiter: Soft Limiter
- bediening: Linear, Boost, Stage, Volume
- versterker:
- piekvermogen: 2100 W
- HF-vermogen: 700 W
- LF-vermogen: 1400 W
- koeling: convectie
- behuizing:
- materiaal: polypropyleen composiet
- hardware: 1x M10 bovenzijde, 1x M10 per zijkant
- handgreep: 1x bovenzijde, 1x per zijkant
- statiefflens: ja
- grille: staal
- kleur: zwart
- afmetingen (BxDxH): 37 x 36.3 x 64.2 cm
- gewicht: 19 kg
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 23 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 43,5 × 43,5 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | RCF |
| Kleur | Zwart |
RCF ART 912-AX digitale actieve 12″ fullrange speaker
De RCF ART 912-AX is de digitale versie van de ART 912-A. Deze krachtige fullrange speaker is voorzien van een digitale geluidsverwerker, een helder touchscreen en een Bluetooth-interface voor audio-streaming en draadloze bediening vanaf je Android of iOS smart device. Via het touchscreen kan je de digitale mixer bedienen. Hiervoor kan je gebruikmaken van twee modi, afhankelijk van je ervaring als geluidstechnicus. In de Easy Mode kan je gebruikmaken van snelle setups en presets en in de Advanced Mode kan je op professionele wijze je luidspreker tunen en signalen routen.

€ 888,00
















