Beschrijving
Wanneer je op zoek bent naar een compacte, krachtige fullrange speaker voor professionele doeleinden, dan is de RCF ART 708-A MK5 een uitstekende keuze. Deze actieve speaker biedt zeer heldere vocals en verrassend diepe bassen voor een luidspreker van dit formaat. De neodymium woofer samen met de 1.4 inch compressiedriver produceren een extreem lineaire respons en diepe, lage bass-frequenties die je met de XBoost-functie extra diep kan laten klinken. Dit in combinatie met de geavanceerde constructie en intelligente DSP is er amper sprake van vervorming en worden de crossover, equalization, phase-control, soft limiters en digitale bescherming van het elektronische circuit automatisch en optimaal geregeld.
Ook dit RCF ART 7 MK5-luidsprekermodel is uitgevoerd met de modernste FiRPHASE en XBoost-technologieën. Geavanceerde FirPHASE en BMC-algoritmes verbeteren de dynamieken, versterking en phase-patronen voor een krachtigere, gedetailleerde weergave. XBoost helpt hierbij door, wanneer je deze activeert op het paneel op de achterzijde van de luidspreker, nog diepere bassen te activeren zonder de woofer hierbij uit de bocht schiet. Dit maakt de luisterervaring nog rijker op ieder volume, optimaliseert achtergrondmuziek en verrijkt je mix, zonder het gebruik van een subwoofer. Ten slotte kan je ook iedere ART-luidspreker als een professionele stage monitor gebruiken.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 500 – 749 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB – 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 8 inch |
| Diameter tweeter | 1.4 inch |
| Bluetooth | nee |
| Afspeelmogelijkheden | geen |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (XLR) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
| Minimum frequentie | 60 – 79 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| DSP | eenvoudige DSP-presets |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 10 kg |
| Gewicht (incl. verpakking) | 10,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 54,0 x 35,0 x 33,5 cm |
- max. SPL: 128 dB
- frequentierespons: 60 Hz – 20 kHz
- vermogen:
- RMS: 700 W
- piek: 1400 W
- spreiding: 90° x 60°
- innovatieve DSP-verwerking
- drivers:
- 8 inch neodymium woofer, 2 inch spreekspoel
- 1 inch neodymium compressiedriver, 1.4 inch spreekspoel
- FiRPHASE technologie
- XBOOST Low Frequencies Enhancer
- afmetingen: 48 x 29.1 x 27.6 cm
- gewicht: 10.4 kg
Levertijd 3 a 5 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 10,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 54 × 35 × 33,5 cm |
| Actief of Passief | Actief |
| Audio Merk | RCF |
| Kleur | Zwart |
RCF ART 708-A MK5 8 inch digitale actieve fullrange speaker
Wanneer je op zoek bent naar een compacte, krachtige fullrange speaker voor professionele doeleinden, dan is de RCF ART 708-A MK5 een uitstekende keuze. Deze actieve speaker biedt zeer heldere vocals en verrassend diepe bassen voor een luidspreker van dit formaat. De neodymium woofer samen met de 1.4 inch compressiedriver produceren een extreem lineaire respons en diepe, lage bass-frequenties die je met de XBoost-functie extra diep kan laten klinken. Dit in combinatie met de geavanceerde constructie en intelligente DSP is er amper sprake van vervorming en worden de crossover, equalization, phase-control, soft limiters en digitale bescherming van het elektronische circuit automatisch en optimaal geregeld.

€ 419,00














