Beschrijving
De PV 15M van Peavey is een passieve vloermonitor die flink wat vermogen levert. Zo is er sprake van een piek van 1000 Watt en een RMS-vermogen van 500 Watt. De woofer van 15 inch is van het type Sheffield Pro 1500+ met een 2.5 inch voice coil. De tweeter heeft een diameter van 1.4 inch en beschikt over beveiliging waardoor het opblazen wordt voorkomen. De afstraling bedraagt 90 bij 40 graden. Om de PV te plaatsen zijn er verschillende mogelijkheden. Op de vloer kan dat in een hoek van 30 of 45 graden en indien je gebruik wilt maken van een speakerpaal, ook dat is mogelijk. Doorlussen behoort ook tot de mogelijkheden en daarvoor is er een jack-connector aanwezig. De behuizing is zeer stevig uitgevoerd en een stalen handgreep is aanwezig voor het makkelijk kunnen verplaatsen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 500 – 749 Watt |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Minimum frequentie | 60 – 79 Hz |
| Maximum frequentie | 17 – 17.9 kHz |
| Actief of passief | passief |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1.4 inch |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Ingebouwde limiter | nee |
| Vergrendelbare speakeraansluiting | nee |
| Gewicht per luidspreker | 20 kg |
| Aansluitingen luidspreker | 6.3 mm TS input |
| Gewicht (incl. verpakking) | 20,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 67,0 x 50,0 x 38,0 cm |
- Peavey PV 15M
- passieve vloermonitor
- plaatsing vloer: 30 of 45 graden
- woofer: 15 inch Sheffield Pro 1500+
- tweeter: 1.4 inch 14T titanium
- bescherming overbelasting tweeter : ja
- piekvermogen: 1000 W
- RMS-vermogen: 500 W
- frequentiebereik: 68 Hz tot 17 kHz
- handgreep: ja, staal
- bevestiging speakerpaal: ja
- kleur: zwart
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 67 × 50 × 38 cm |
| Audio Merk | Peavy |
| Kleur | Zwart |
| Actief of Passief | Passief |
Peavey PV 15M passieve vloermonitor
De PV 15M van Peavey is een passieve vloermonitor die flink wat vermogen levert. Zo is er sprake van een piek van 1000 Watt en een RMS-vermogen van 500 Watt. De woofer van 15 inch is van het type Sheffield Pro 1500+ met een 2.5 inch voice coil. De tweeter heeft een diameter van 1.4 inch en beschikt over beveiliging waardoor het opblazen wordt voorkomen. De afstraling bedraagt 90 bij 40 graden. Om de PV te plaatsen zijn er verschillende mogelijkheden. Op de vloer kan dat in een hoek van 30 of 45 graden en indien je gebruik wilt maken van een speakerpaal, ook dat is mogelijk. Doorlussen behoort ook tot de mogelijkheden en daarvoor is er een jack-connector aanwezig. De behuizing is zeer stevig uitgevoerd en een stalen handgreep is aanwezig voor het makkelijk kunnen verplaatsen.
€ 269,00
















