Beschrijving
Mackie introduceert met de Big Knob Passive een bescheiden behuisde monitor controller. Hij ontleent zijn naam aan het feit dat er geen externe voeding vereist is om zijn werk te kunnen doen. Het schakelen tussen monitoren gebeurt namelijk via een geheel passief audiopad! De Big Knob Passive stuurt twee sets monitors aan en is ideaal voor de (home)studiobezitter. Bovendien is het compacte formaat van de Big Knob Passive al snel in te passen in eveneens compacte studio’s. De unieke, intuïtieve hand-on workflow van de Big Knob-serie werkt zeer efficiënt en moeiteloos. Eigenlijk behoort deze monitor controller het middenpunt te zijn van elke serieuze studio.
| Aantal digitale ingangskanalen | 0 |
|---|---|
| Meerdere monitorsets aan te sluiten | ja |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Talkback functie | nee |
| Type luidsprekermanagement | monitor controller |
| Surround | nee |
| Aantal geluidsbronnen | 2 |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,3 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 22,0 x 20,5 x 13,5 cm |
- monitor controller
- analoge ingangen:
- 2 x 6.35 mm TRS source-ingangen
- analog uitgangen:
- 2 x 6.35 mm TRS monitoruitgangen
- passief audiopad, geen voeding benodigd
- mono-, mute- en dim-functie
- afmetingen: 79 x 137 x 142 mm
- gewicht: 1 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 1,3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 20 × 13 cm |
| Audio Merk | MACKIE |
| Kleur | Zwart |














