Beschrijving
Met de MicroBook IIc bezit u alles om wereldklasse opnamen te maken. Zo bezit de MicroBook ingangen om simultaan zang en gitaar en/of keyboards te kunnen opnemen of een andere ‘line-level’-instrument. Daarnaast levert de microfoonvoorversterker een neutraal en zuiver geluid met -20dB schakelaar en 48 V fantoomvoeding om condensatormicrofoons van stroom te voorzien. Ook is de MicroBook een 8-bus digitale mixer die ook live uitstekend is in te zetten en waarvoor geen ‘host’ software tracks benodigd zijn. Met de meegeleverde CueMix FX software kunt u eenvoudig separate mixen maken van live audio en deze verzenden naar de individuele uitgangen (directe uitgang, line out en hoofdtelefoon-uitgang) of een combinatie van de drie.
De MicroBook IIc is ontworpen met Motu’s welbekende en bekroonde audio interface-technologie die altijd compromisloze audiokwaliteit en een uiterst stabiele werking garandeert. Dit houdt in dat u altijd met vertrouwen aan een opname of mix begint ongeacht de plek, hoe veeleisend deze ook mag zijn. Bovendien vindt u in de MicroBook IIc audiospecificaties die u bij een willekeurig ander merk alleen maar vindt in de veel hoger liggende prijscategorieën. De twee digitale roterende encoders zien er niet alleen goed uit, maar ze voelen tevens goed aan. U drukt de volumeknop een aantal keren in en zo ‘scrollt’ u als het ware door de hoofdtelefoon- en de hoofduitgangen heen zoals aangegeven door de actieve LED’s.
Wat de MicroBook IIc onderscheidt van de vorige generatie is dat deze nu USB audio class compliant is. Dit betekent dat u de MicroBook nu ook aan elke iPhone, iPad of ander willekeurig iOS-apparaat kunt koppelen (middels een apart verkrijgbare USB cameraconnectiekit) en bovendien de MicroBook direct van stroom voorzien. De micro-USB-kabel hiervoor is meegeleverd met de interface alsmede een AC-adapter. De beheuizing van de interface is van een aluminiumlegering en voelt stevig en robuust aan. Dit is een verademing ten opzichte van de behuizingen gemaakt van plastic in veel interfaces. Het is een geruststelling dat u met de MicroBook in alle situaties kunt vertrouwen op kwaliteit zowel innerlijk and uiterlijk.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Ideale audio interface voor | bands & producers |
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Aantal analoge uitgangen | 4 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR), Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd stereo (TRS (mini) jack), line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), hoofdtelefoon uitgang (jack of mini-jack) |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 1 |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | 1 x S/PDIF (RCA) |
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Computer aansluiting | USB |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Low latency monitoring | ja, DSP mixer |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Maximale sample rate | 96 kHz |
| Software meegeleverd | ja, download |
| Meegeleverde software | MOTU AudioDesk |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel |
| Fantoomspanning | ja |
| 19 inch | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 770 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 19,0 x 14,0 x 9,0 cm |
- conversie: 24-bit
- sample rates: 44.1, 48, 88.2, 96 kHz
- analoge ingang(en):
- 1 x XLR microfooningang met preamp
- 2 x 6.3 mm line-ingang
- 1 x 6.3 mm hi-Z-gitaar
- 1 x 3.5 mm stereo mini (ongebalanceerd)
- analoge uitgangen:
- 2 x 6.3 mm gebalanceerde TRS main-uitgang
- 1 x 3.5 mm stereo mini line uitgang (ongebalanceerd)
- digitale ingang: geen
- digitale uitgang: 1 x S/PDIF
- computer i/o: 1 x USB 2.0
- sync uitgang: S/PDIF
- hoofdtelefoonuitgang: 1 x 6.3 mm TRS hoofdtelefoon met volumeregeling
- fantoomvoeding: +48V
- stroomtoevoer: 1 x Micro-B USB
- bovenpaneel: 2 x 3-segment ladder LEDs:
- hoofduitgangen:
- 1 x 4 segment LEDs – microfoon in
- 1 x 4 segment LEDs – gitaar ingang
- 1 x 3 segment LEDs – lijningang
- 1 x 3 segment LEDs – lijnuitgang
- 1 x LED – 48V fantoomvoeding
- 1 x LED -20 dB pad
- 2 x LEDs – hoofd/hoofdtelefoonvolume
- 1 x digitale rotary encoder – microfoon trim
- 1 x digitale rotary encoder – hoofd/hoofdtelefoonvolume
- stroomtoevoerspecificaties USB (computer):
- USB-naar-AC stroomadapter (iPad)
- meegeleverd: USB-kabel en AC-adapter
- afmetingen:
- lengte: 5 1/2 inch / 14 cm
- breedte: 3 5/8 inch / 9.2 cm
- hoogte: 1 1/4 inch / 3.2 cm
- Systeemvereisten:
- Mac:
- Elke Mac met een Intel processor
- 4 GB RAM of meer
- Mac OS X-versie 10.6.8 of later
- beschikbare high-speed USB 2.0-poort
- een grote harde schijf (ten minste 250 GB)
- Windows:
- Pentium 4 CPU (of vergelijkbaar) 1 GHz of sneller
- 4 GB RAM of meer
- Windows 10, 8, of 7
- beschikbare high-speed USB 2.0-poort
- een grote harde schijf (ten minste 250 GB)
- iOS:
- iOS 7 of later
- meegeleverde software:
- CueMix FX
- AudioDesk
- Operating Systems
- Mac OS X-versie: 10.11, 10.10, 10.9, 10.8, 10.7, 10.6 (10.6.8 of later vereist)
- Windows 10, 8, or 7
- 64-bit
- beschikbaar voor Mac OS X-versie 10.6.8 of later
- beschikbaar voor 64-bit-versies van Windows 7 (of later)
- vereist is een 64-bit CPU (en een DAW voor plug-in-ondersteuning)
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,770 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 14 × 9 cm |
| Audio Merk | Motu |
| Kleur | Zwart |
Motu IIc Microbook audio interface
Met de MicroBook IIc bezit u alles om wereldklasse opnamen te maken. Zo bezit de MicroBook ingangen om simultaan zang en gitaar en/of keyboards te kunnen opnemen of een andere ‘line-level’-instrument. Daarnaast levert de microfoonvoorversterker een neutraal en zuiver geluid met -20dB schakelaar en 48 V fantoomvoeding om condensatormicrofoons van stroom te voorzien. Ook is de MicroBook een 8-bus digitale mixer die ook live uitstekend is in te zetten en waarvoor geen ‘host’ software tracks benodigd zijn. Met de meegeleverde CueMix FX software kunt u eenvoudig separate mixen maken van live audio en deze verzenden naar de individuele uitgangen (directe uitgang, line out en hoofdtelefoon-uitgang) of een combinatie van de drie.
€ 322,00













