Beschrijving
Uitgerust met twee in- en uitgangen en Motu’s befaamde ESS Sabre32 DAC-technologie belooft de M2 wederom een dijk van een interface te zijn. De converters aanwezig in de M2 vind je ook in interfaces die vele malen duurder zijn. Dankzij de uitstekende USB-stuurprogramma’s van Motu is latency geen issue en dit geldt ook voor de algehele stabiliteit. Bij 96 kHz met een sample buffer van 32 is de Round Trip Latency 2.5 milliseconde. Zelfs als je gitaar speelt is dat verwaarloosbaar en zul je hier zelfs als je zeer kritisch bent niets van merken. Tevens is de M2 de enige audio interface in dit prijssegment die beschikt over een kleuren LCD-scherm met accurate meters. Zo kun je te allen tijde je recording levels monitoren op ‘clipping’. Ook zijn de loopback-kanalen erg handig als je computer-audio wilt combineren met streams naar YouTube bijvoorbeeld. De M2 van Motu is een compacte alleskunner.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Ideale audio interface voor | compact & allround, gitaristen, zang + gitaar, toetsenisten |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR), Hi-Z instrument ingang (6.3 mm TS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (RCA/tulp), line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), hoofdtelefoon uitgang (jack of mini-jack) |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 2 |
| Netwerk aansluitingen | geen |
| Digitale audio ingangen | geen |
| Digitale audio uitgangen | geen |
| Computer aansluiting | USB 3.1 (USB-A / USB-C) |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Low latency monitoring | ja, direct monitoring |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Software meegeleverd | ja, download |
| Meegeleverde software | Ableton Live Lite, anders |
| Meegeleverde data-kabel | usb kabel |
| Fantoomspanning | ja |
| MIDI I/O (din aansluiting) | MIDI in, MIDI out |
| 19 inch | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 800 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,5 x 19,0 x 7,0 cm |
- audio interface
- in- en uitgangen:
- 2x mic/line/Hi-Z combo XLR/TRS-ingangen
- 2x gebalanceerde 6.35 mm TRS uitgangen
- 2x RCA (ongebalanceerd) uitgangen
- 1x stereo hoofdtelefoonuitgang met volumeregeling
- 1x MIDI in/uit
- sample rates: 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192 kHz
- bus powered USB-C
- iOS compatibel
- LCD kleuren-display: 160 x 120 pixels
- ondersteunde besturingssystemen:
- Windows 7, 8, 10 of hoger
- macOS 10.11 of hoger
- afmetingen: 195 x 108 x 45 mm
- gewicht: 0.61 kg
- meegeleverd:
- Motu Performer Lite
- Ableton Live Lite
- 6 gigabyte aan loops en klanken van Big Fish Audio
- LucidSamples, Loopmasters en Motu
Levertijd op voorraad in Bergschenhoek
Extra informatie
| Gewicht | 0,800 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 19 × 7 cm |
| Audio Merk | Motu |
| Kleur | Zwart |
Motu M2 audio interface
Uitgerust met twee in- en uitgangen en Motu’s befaamde ESS Sabre32 DAC-technologie belooft de M2 wederom een dijk van een interface te zijn. De converters aanwezig in de M2 vind je ook in interfaces die vele malen duurder zijn
Oorspronkelijke prijs was: € 299,00.€ 229,00Huidige prijs is: € 229,00.













