Beschrijving
De Motu 10pre is weer een audio interface die torenhoge prestaties levert. Dat doet dit merk natuurlijk altijd, al decennia, maar laten we toch eens een kijkje nemen wat ze nu weer hebben gemaakt. De cijfers: 26 inputs (tien XLR/jack-inputs en twee sets ADAT) en 28 outputs (acht TRS outputs, twee sets ADAT en tweemaal hoofdtelefoon). Maar dat is alleen wat je aan fysieke connectoren hebt. Intern kan deze interface 128 inputs en 128 outputs verwerken. En dan komen we op het terrein van netwerken terecht: met de AVB-netwerkstandaard kun je die enorme I/O versturen, bijvoorbeeld in het kader van enorme ‘immersive’ audio-configuraties. Met andere devices zou je die AVB-netwerken weer kunnen sturen naar analoge outputs – als je dat wilt. Als je naar de prijs kijkt, en al deze verhalen over duizelingwekkende hoeveelheden audiosporen leest, dan zul je begrijpen dat dit niet echt een product is ‘voor de band’. Deze Motu 10pre is een heerlijke interface voor de grootst denkbare muziekprojecten, bediend door audio-engineers met verstand van zaken, in high-end studio’s.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Ideale audio interface voor | bands & producers |
| Aantal analoge ingangen | 10 |
| Aantal analoge uitgangen | 8 |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | hoofdtelefoon uitgang (jack of mini-jack), mix out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 10 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 10 |
| Netwerk aansluitingen | AVB, Ethernet |
| Digitale audio ingangen | 2 x ADAT |
| Digitale audio uitgangen | 2 x ADAT |
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Computer aansluiting | USB 3.0 (USB-C) |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 2 |
| Low latency monitoring | ja, direct monitoring |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows, iOS |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Software meegeleverd | ja, download |
| Meegeleverde software | MOTU Performer Lite |
| Meegeleverde data-kabel | usb-c kabel |
| Fantoomspanning | ja |
| 19 inch | ja |
| Gewicht (incl. verpakking) | 7,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 68,0 x 67,0 x 22,0 cm |
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 7,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 68 × 67 × 22 cm |
| Audio Merk | Motu |
| Kleur | Zwart |
Motu 10pre audio interface
De Motu 10pre is weer een audio interface die torenhoge prestaties levert. Dat doet dit merk natuurlijk altijd, al decennia, maar laten we toch eens een kijkje nemen wat ze nu weer hebben gemaakt. De cijfers: 26 inputs (tien XLR/jack-inputs en twee sets ADAT) en 28 outputs (acht TRS outputs, twee sets ADAT en tweemaal hoofdtelefoon). Maar dat is alleen wat je aan fysieke connectoren hebt. Intern kan deze interface 128 inputs en 128 outputs verwerken. En dan komen we op het terrein van netwerken terecht: met de AVB-netwerkstandaard kun je die enorme I/O versturen, bijvoorbeeld in het kader van enorme ‘immersive’ audio-configuraties. Met andere devices zou je die AVB-netwerken weer kunnen sturen naar analoge outputs – als je dat wilt. Als je naar de prijs kijkt, en al deze verhalen over duizelingwekkende hoeveelheden audiosporen leest, dan zul je begrijpen dat dit niet echt een product is ‘voor de band’. Deze Motu 10pre is een heerlijke interface voor de grootst denkbare muziekprojecten, bediend door audio-engineers met verstand van zaken, in high-end studio’s.
€ 1.897,00

















