Beschrijving
In de budgethoek is de keuze in audio-interfaces zeer talrijk, misschien wel zo talrijk dat je je kunt afvragen wat nou werkelijk het verschil is tussen al die eenvoudige 2-in/2-out interfaces. In de hogere regionen van de portemonnee worden interfaces al een stuk interessanter. Een van de merken die op dat vlak goed meedoet is MOTU, of Mark Of The Unicorn. De Motu 16A (2025) is overduidelijk niet de voordeligste audio interface, maar dit product wordt dan ook niet gemaakt voor muzikanten-on-a-budget. Integendeel: dit is een absoluut monster als ’t om studio&recording gaat.
Zestien gebalanceerde line-inputs, zestien gebalanceerde line-outputs, en dan nog tweemaal ADAT-input en tweemaal ADAT-output. Alles gaat vliegensvlug naar je computer via Thunderbolt 4 of USB4. Geen microfooningangen, doch via een los verkrijgbare ADAT-interface kun je je mic-signaal alsnog deze MOTU 16A binnenloodsen. Het is veel meer een interface om te combineren met een mengpaneel die z’n inputs per kanaal ook weer naar buiten kan sturen. Bijvoorbeeld een mengpaneel in een grote concertzaal. Je kunt meerdere units combineren en daisy-chainen via AVB-networking, mochten de zestien inputs niet genoeg zijn.
| 19 inch | ja |
|---|---|
| Aantal analoge ingangen | 16 |
| Aantal analoge uitgangen | 16 |
| Aantal hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Computer aansluiting | USB 4.0 (USB-C), Thunderbolt 4 |
| Digitale audio ingangen | 2 x ADAT |
| Digitale audio uitgangen | 2 x ADAT |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Fantoomspanning | nee |
| Geschikt voor besturingssysteem | Apple OSX / Mac OS, Microsoft Windows, iOS |
| Ideale audio interface voor | mixing & mastering |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 0 |
| Low latency monitoring | niet van toepassing |
| Maximale sample rate | 192 kHz |
| Meegeleverde data-kabel | usb-c kabel |
| Meegeleverde software | anders |
| MIDI & overige communicatie | geen |
| Netwerk aansluitingen | AVB |
| Software meegeleverd | ja, download |
| Type analoge audio ingang(en) | line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Gewicht (incl. verpakking) | 8,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 67,0 x 47,0 x 18,0 cm |
- Motu 16A (2025)
- audio interface
- intern: 64 kanaals mixer, met 32-bit float signaalkwaliteit en effecten
- inclusief 40 Gbps USB-C kabel
- afmetingen: 48.26 x 31.1 x 4.44 cm
- gewicht: 5 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 67 × 47 × 18 cm |
| Audio Merk | Motu |
| Kleur | Zwart |
Motu 16A (2025) audio interface
In de budgethoek is de keuze in audio-interfaces zeer talrijk, misschien wel zo talrijk dat je je kunt afvragen wat nou werkelijk het verschil is tussen al die eenvoudige 2-in/2-out interfaces. In de hogere regionen van de portemonnee worden interfaces al een stuk interessanter. Een van de merken die op dat vlak goed meedoet is MOTU, of Mark Of The Unicorn. De Motu 16A (2025) is overduidelijk niet de voordeligste audio interface, maar dit product wordt dan ook niet gemaakt voor muzikanten-on-a-budget. Integendeel: dit is een absoluut monster als ’t om studio&recording gaat.
€ 1.799,00
















