Beschrijving
Mono kennen we al langer als designer en fabrikant van praktisch onverwoestbare flightbags. U kunt er dus vanuit gaan dat wanneer zij een gitaarband ontwerpen, deze toch minstens net zo duurzaam is! Mono heeft voor haar Betty gitaarbanden gebruik gemaakt van lichtgewicht hightech materialen. Zo is de gitaarband voorzien van het stevige Sharkskin materiaal dat we kennen van de flightbags. Doordat de gitaarband is voorzien van memory foam kunt u deze uren achter elkaar dragen zonder dat u last krijgt van uw schouder! Dit is de “Long” versie met een verstelbare lengte van 119 tot 150 centimeter.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Patroon / graphic | nee |
| Materiaal | anders |
| Gevoerd | ja |
| Breedte gitaarband | 7.5 cm |
| Lengte gitaarband | extra lang |
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| Geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| Speciaal voor klassieke gitaar | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,0 x 8,0 x 7,0 cm |
- Mono Betty gitaarband
- maat: Long, 119 tot 150 cm (47″ – 59″)
- Sharkskin jet black uitvoering
- duurzaam en onbreekbaar Sharkskin materiaal
- gitaarband is gewatteerd met memory foam
- geschikt voor alle type gitaren
- voorzien van een handig plectrum opbergvakje
- kleur: zwart
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,100 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 8 × 7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Mono |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarband |
Mono Betty gitaarband – SHARKSKIN JET BLACK Long
Mono kennen we al langer als designer en fabrikant van praktisch onverwoestbare flightbags. U kunt er dus vanuit gaan dat wanneer zij een gitaarband ontwerpen, deze toch minstens net zo duurzaam is! Mono heeft voor haar Betty gitaarbanden gebruik gemaakt van lichtgewicht hightech materialen. Zo is de gitaarband voorzien van het stevige Sharkskin materiaal dat we kennen van de flightbags. Doordat de gitaarband is voorzien van memory foam kunt u deze uren achter elkaar dragen zonder dat u last krijgt van uw schouder! Dit is de “Long” versie met een verstelbare lengte van 119 tot 150 centimeter.
€ 99,00













