Beschrijving
Wij raden u altijd aan om uw autogordel te dragen, zowel in de auto als op het podium! Nu zult u denken wat een raar advies? Nou, deze Mono Warsaw gitaarband is gefabriceerd uit hetzelfde materiaal als de autogordel zoals u die gewend bent. Dit betekent dus dat deze bijzonder duurzaam en erg stevig is. De gitaarband is verstelbaar tussen 100 cm en 173 cm voor de kleinste en de grootste spelers. U kunt deze band gebruiken in combinatie met vrijwel alle gitaren.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Patroon / graphic | nee |
| Materiaal | nylon |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| Lengte gitaarband | normaal |
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| Geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| Speciaal voor klassieke gitaar | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 100 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 87,0 x 6,0 x 3,0 cm |
- Mono Warsaw gitaarband
- Platinum Grey uitvoering
- gefabriceerd uit hetzelfde Nylon materiaal als autogordels
- verstelbaar van 100 cm tot 173 cm
- de gespen zijn uitgevoerd in RVS met uitzondering van de onderste (ivm beschadigingen)
- geschikt voor alle typen gitaren
- kleur: grijs
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,100 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 87 × 6 × 3 cm |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Mono |
| Muziekinstrument Soort | Gitaarband |
Mono Warsaw gitaarband – Platinum Grey
Wij raden u altijd aan om uw autogordel te dragen, zowel in de auto als op het podium! Nu zult u denken wat een raar advies? Nou, deze Mono Warsaw gitaarband is gefabriceerd uit hetzelfde materiaal als de autogordel zoals u die gewend bent. Dit betekent dus dat deze bijzonder duurzaam en erg stevig is. De gitaarband is verstelbaar tussen 100 cm en 173 cm voor de kleinste en de grootste spelers. U kunt deze band gebruiken in combinatie met vrijwel alle gitaren.
€ 74,00








