Beschrijving
Tourende bassisten zullen heel blij zijn met de robuuste M80 Classic Ultra Single Bass van Mono om hun instrument veilig en moeiteloos te vervoeren. Deze softcase is voorzien van het gepatenteerde Freeride-wielsysteem zodat je stressvrij naar optredens kunt reizen. Uiteraard is er ook een versterkte handgreep die je kunt gebruiken. Dankzij het Headlock-nekophangingssysteem binnenin zijn de hals en kop beschermd tegen stoten. De duurzame buitenkant is gemaakt van waterbestendig 1680D ballistisch nylon met waterdichte ritsen en reflecterende strips. Een ruim en uitrekbaar vak aan de voorkant kan heel wat accessoires bergen, zelfs pedalen en er is ook klein intern vakje voor kleinere items. Verder is deze softcase compatibel met de Mono Tick 2.0 of 2.0+ accessoiretassen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | softcase met rits |
| Voor standaardmodel(len) | P-stijl elektrische basgitaar, J-stijl elektrische basgitaar, normale elektrische basgitaar |
| Voorgevormd voor merk/type | voor standaard-model(len) |
| Voorgevormde koffer | nee / niet van toepassing |
| Lengte | normale basgitaar (long scale) |
| Linkshandig/rechtshandig | linkshandig, rechtshandig |
| Stemmechanieken | aan beide kanten, aan één kant |
| Speciaal voor hollow/semi-hollow | nee |
| Materiaal | nylon |
| Dikte voering tas (mm) | niet gespecificeerd |
| Voor aantal instrumenten | 1 |
| Opbergvak(ken) | ja |
| Schouderriem(en) | ja |
| Waterbestendig | spatwaterbestendig |
| Kleur | zwart |
| Slot | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 3,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 120,0 x 43,0 x 20,0 cm |
- M80 Classic Ultra Single Bass
- merk: Mono
- softcase voor elektrische basgitaar
- geschikt voor standaard modellen
- gepatenteerd Freeride-wielsysteem: wieltjes kan je bevestigen en verwijderen naar wens
- ergonomisch ontworpen schouderriemen
- versterkte handgreep
- materiaal buitenkant: waterbestendige 1680D ballistisch nylon
- Headlock-systeem om hals en kop te beschermen
- ruim voorvak voor accessoires
- kleiner intern vak
- waterdichte ritsen
- uitbreidbaar met Mono Tick 2.0 en Tick+ 2.0 accessoiretassen
- kleur: Black
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 43 × 20 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Mono |
| Muziekinstrument Soort | Gitaartas |
Mono M80 Classic Ultra Single Bass (BLACK) softcase voor elektrische basgitaar
Tourende bassisten zullen heel blij zijn met de robuuste M80 Classic Ultra Single Bass van Mono om hun instrument veilig en moeiteloos te vervoeren. Deze softcase is voorzien van het gepatenteerde Freeride-wielsysteem zodat je stressvrij naar optredens kunt reizen. Uiteraard is er ook een versterkte handgreep die je kunt gebruiken. Dankzij het Headlock-nekophangingssysteem binnenin zijn de hals en kop beschermd tegen stoten. De duurzame buitenkant is gemaakt van waterbestendig 1680D ballistisch nylon met waterdichte ritsen en reflecterende strips. Een ruim en uitrekbaar vak aan de voorkant kan heel wat accessoires bergen, zelfs pedalen en er is ook klein intern vakje voor kleinere items. Verder is deze softcase compatibel met de Mono Tick 2.0 of 2.0+ accessoiretassen.
€ 369,00













