Beschrijving
Ineens was daar de Pioneer PLX-CRSS12, een vernuftige combinatie van een echte vinylspeler en een DJ-controller. Dus of je nou oldskool of nuskool bent, de CRSS12 is je partner. Daar wil je wel mee optreden, waarschijnlijk zelfs met twee van zulke apparaten. Dus wees wijs: pak de UDG Ultimate Pick Foam Flight Case Pioneer PLX-CRSS12 Black. Da’s een degelijke flightcase die de nodige bescherming biedt aan de CRSS12, en er natuurlijk een handgreep aan geeft.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Kleur | zwart |
| Lengte binnenkant | 45 – 49.9 cm |
| Breedte binnenkant | 40 – 44.9 cm |
| Hoogte binnenkant | 15 – 19.9 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 5,5 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 51,5 x 48,5 x 26,0 cm |
- UDG Ultimate Pick Foam Flight Case Pioneer PLX-CRSS12 Black
- afmetingen binnenzijde: 47.0 x 40.5 x 18.8 cm
- afmetingen buitenzijde: 49.0 x 42.3 x 21.0 cm
- gewicht: 4.3 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 5,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 51,5 × 48,5 × 26 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | UDG |
UDG Ultimate Pick Foam Flight Case Pioneer PLX-CRSS12 Black
Ineens was daar de Pioneer PLX-CRSS12, een vernuftige combinatie van een echte vinylspeler en een DJ-controller. Dus of je nou oldskool of nuskool bent, de CRSS12 is je partner. Daar wil je wel mee optreden, waarschijnlijk zelfs met twee van zulke apparaten. Dus wees wijs: pak de UDG Ultimate Pick Foam Flight Case Pioneer PLX-CRSS12 Black. Da’s een degelijke flightcase die de nodige bescherming biedt aan de CRSS12, en er natuurlijk een handgreep aan geeft.
€ 154,00














