Beschrijving
Met deze UDG U8325BL Creator Black Hardcase haal je een stevige hardcase in huis met een perfecte pasvorm voor de Pioneer PLX-CRSS12. De behuizing van deze hardcase is gemaakt van stevig EVA-foam, waardoor deze ook erg draagbaar en licht van gewicht is. De buitenste laag is gelamineerd nylon met waterafstotende eigenschappen: zo is jouw Pioneer turntable tijdens transport beschermd tegen stoten, krassen en vloeistoffen! De binnenzijde bevat twee (verwijderbare) eierdoos-schuim kussentjes, die de turntable stevig op zijn plek houden en helpen met beschermen bij vibraties en schokken. Naast een stevige ritssluiting, heeft deze hardcase ook een stevige schouderband en handvaten.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | softcase met rits |
| Kleur | zwart |
| Lengte binnenkant | 35 – 39.9 cm |
| Breedte binnenkant | 45 – 49.9 cm |
| Hoogte binnenkant | 15 – 19.9 cm |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 53,0 x 45,0 x 21,0 cm |
- UDG Creator Pioneer PLX-CRSS12 Hardcase Black
- U8325BL
- perfecte pasvorm voor Pioneer PLX-CRSS12
- materiaal behuizing: Durashock molded EVA schuim met waterafstotende laag
- materiaal binnenzijde: eierdoppen-schuim en zachte fleece
- stevige ritssluiting
- met schouderband en stevige handvaten
- afmetingen binnenzijde: 45.8 x 35.8 x 17.0 cm
- afmetingen buitenzijde: 52.5 x 43.5 x 21.0 cm
- gewicht: 2,35 kg
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 2,4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 53 × 45 × 21 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | UDG |
UDG U8325BL Creator Black Hardcase voor Pioneer PLX-CRSS12
Met deze UDG U8325BL Creator Black Hardcase haal je een stevige hardcase in huis met een perfecte pasvorm voor de Pioneer PLX-CRSS12. De behuizing van deze hardcase is gemaakt van stevig EVA-foam, waardoor deze ook erg draagbaar en licht van gewicht is. De buitenste laag is gelamineerd nylon met waterafstotende eigenschappen: zo is jouw Pioneer turntable tijdens transport beschermd tegen stoten, krassen en vloeistoffen! De binnenzijde bevat twee (verwijderbare) eierdoos-schuim kussentjes, die de turntable stevig op zijn plek houden en helpen met beschermen bij vibraties en schokken. Naast een stevige ritssluiting, heeft deze hardcase ook een stevige schouderband en handvaten.
€ 119,00








