Beschrijving
De Shure SLXD4 ontvanger werkt perfect samen met bijvoorbeeld de SLXD1 bodypack zender en de SLXD2 handheld zender. De netwerkaansluiting helpt je om grotere setups te managen. Het digitale SLX-D systeem van Shure maakt gebruik van Digital Predictive Switching Diversity. Hierdoor blijft het systeem storing altijd een stapje voor.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | niet van toepassing |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm), XLR (3-pins) |
| Kanaal | 38 (606 – 614 MHz), 39 (614 – 622 MHz), 40 (622 – 630 MHz), 41 (630 – 638 MHz), 42 (638 – 646 MHz), 43 (646 – 654 MHz) |
| Frequentieband | Shure K59 (606 – 650 MHz) |
| Type frequentieband | 600 – 699 MHz |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,9 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 46,0 x 35,5 x 12,0 cm |
- SLXD4 ontvanger:
- uitgangen: XLR (gebalanceerd) jack (gebalanceerd of ongebalanceerd)
- afmetingen: 42 × 197 × 152 mm
- gewicht: 816 gr
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 2,9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 46 × 35,5 × 12 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
Shure SLXD4-K59 ontvanger (606 – 650 MHz)
De Shure SLXD4 ontvanger werkt perfect samen met bijvoorbeeld de SLXD1 bodypack zender en de SLXD2 handheld zender. De netwerkaansluiting helpt je om grotere setups te managen. Het digitale SLX-D systeem van Shure maakt gebruik van Digital Predictive Switching Diversity. Hierdoor blijft het systeem storing altijd een stapje voor.

€ 469,00

















