Beschrijving
De Shure SLXD4 ontvanger werkt perfect samen met bijvoorbeeld de SLXD1 bodypack zender en de SLXD2 handheld zender. De netwerkaansluiting helpt je om grotere setups te managen. Het digitale SLX-D systeem van Shure maakt gebruik van Digital Predictive Switching Diversity. Hierdoor blijft het systeem storing altijd een stapje voor.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | niet van toepassing |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm), XLR (3-pins) |
| Kanaal | 32 (558 – 566 MHz), 33 (566 – 574 MHz), 34 (574 – 582 MHz), 35 (582 – 590 MHz), 36 (590 – 598 MHz), 37 (598 – 606 MHz) |
| Frequentieband | Shure J53 (562 – 606 MHz) |
| Type frequentieband | 500 – 599 MHz, 600 – 699 MHz |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 30,0 x 20,0 x 10,0 cm |
- SLXD4 ontvanger:
- uitgangen: XLR (gebalanceerd) jack (gebalanceerd of ongebalanceerd)
- afmetingen: 42 × 197 × 152 mm
- gewicht: 816 gr
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 2,9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 46 × 35,5 × 12 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
Shure SLXD4-J53 ontvanger (562 – 606 MHz)
De Shure SLXD4 ontvanger werkt perfect samen met bijvoorbeeld de SLXD1 bodypack zender en de SLXD2 handheld zender. De netwerkaansluiting helpt je om grotere setups te managen. Het digitale SLX-D systeem van Shure maakt gebruik van Digital Predictive Switching Diversity. Hierdoor blijft het systeem storing altijd een stapje voor.

€ 469,00

















