Beschrijving
Het Shure SLXD24D+ /B58-S50 draadloze systeem biedt de legendarische Beta® 58A microfoons in een dual-channel configuratie. Dit systeem biedt betrouwbare draadloze prestaties met een bereik tot wel 138 MHz, ideaal voor professioneel gebruik in grote zalen of voor meerdere microfoons tegelijk. Het systeem heeft een transparante digitale audiokwaliteit van 24-bit en een dynamisch bereik van meer dan 118 dB. Dankzij de automatische setup en ShowLink® Ease-technologie kunnen de zenders eenvoudig op afstand worden beheerd voor optimaal gebruiksgemak. Dit systeem is perfect voor zowel ervaren audio-engineers als vrijwilligers.
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Batterij type | AA – penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met UK Wireless Microphone Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentieband | Shure S50 (823 – 832 + 863 – 865 MHz) |
| Jouw ideale draadloze microfoon | multichannel sets voor zalen en festivals |
| Kanaal | 66 (830 – 838 MHz), 67 (838 – 846 MHz) , 68 (846 – 854 MHz), 69 (854 – 862 MHz), ISM (863 – 865 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Type frequentieband | 800 – 899 MHz |
| Zendvermogen | 50 mW |
| Gewicht (incl. verpakking) | 4,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 45,0 x 35,0 x 11,0 cm |
- aantal microfoons: 2
- type microfoons: handheld met Beta® 58A capsule
- frequentieband: 823 MHz – 865 MHz
- zender en ontvanger: dual-channel half-rack SLXD4D+ ontvanger
- maximaal aantal gelijktijdige systemen: tot 11 systemen in 6 MHz TV-banden
- dynamisch bereik: >118 dB
- audio resolutie: 24-bit digitale audiokwaliteit
- verbindingstechnologie: ShowLink® Ease voor draadloze controle
- feedbackonderdrukking: ingebouwde Shure Digital Feedback Reducer
- encryptie: AES-256 voor veilige transmissie
- batterijduur: tot 8 uur met AA-batterijen (meegeleverd)
- zenderinstellingen op afstand: mogelijkheid om frequentie, outputlevel en firmware te beheren via Wireless Workbench software of mobiele app
- afmetingen ontvanger: 24.5 x 21.5 x 4.4 cm (L x B x H)
- gewicht ontvanger: 1.6 kg
- afmetingen zender: 22 x 5 x 5 cm (L x B x H)
- gewicht zender: 0.27 kg
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 45 × 35 × 11 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
Shure SLXD24D+ /B58-S50 draadloos Systeem met 2 Handheld zenders (823-865 MHz)
Het Shure SLXD24D+ /B58-S50 draadloze systeem biedt de legendarische Beta® 58A microfoons in een dual-channel configuratie. Dit systeem biedt betrouwbare draadloze prestaties met een bereik tot wel 138 MHz, ideaal voor professioneel gebruik in grote zalen of voor meerdere microfoons tegelijk. Het systeem heeft een transparante digitale audiokwaliteit van 24-bit en een dynamisch bereik van meer dan 118 dB. Dankzij de automatische setup en ShowLink® Ease-technologie kunnen de zenders eenvoudig op afstand worden beheerd voor optimaal gebruiksgemak. Dit systeem is perfect voor zowel ervaren audio-engineers als vrijwilligers.
€ 2.019,00





















