Beschrijving
Het Shure SLXD24D+ /58-K55 draadloze systeem biedt heldere 24-bit digitale audiokwaliteit met een breed frequentiebereik van 606-694 MHz. Het systeem wordt geleverd met twee SLXD2+/58 handheld zenders met de legendarische Beta® 58A microfoon. Het maakt gebruik van de ShowLink® Ease technologie om eenvoudig storingen te beheren en de zenderinstellingen op afstand aan te passen. Dit systeem is geschikt voor live-optredens, conferenties en andere professionele toepassingen, en heeft een batterijduur van maximaal 8 uur met AA-batterijen.
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Bandbreedte | 8 MHz of minder |
| Batterij type | AA – penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 8 uur |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Duurzaamheid product | duurzaam geproduceerd |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentieband | Shure K55 (606 – 694 MHz) |
| Jouw ideale draadloze microfoon | multichannel sets voor zalen en festivals |
| Kanaal | 48 (686 – 694 MHz) |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Type analoge audio uitgang(en) | microfoon uit gebalanceerd (XLR), microfoon uit (3.5 mm mini jack) |
| Type frequentieband | 470 – 499 MHz |
| Zendvermogen | 30 mW |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,5 x 20,0 x 6,5 cm |
- aantal microfoons: 2 microfoons
- aantal kanalen draadloos systeem: 2
- frequentieband: 606 – 694 MHz
- zendvermogen: 10 mW + 30 mW
- batterij type: AA – penlite (2 x)
- batterijduur (ongeveer): 8 uur
- richtingskarakteristiek: supercardioide
- schakelbare frequenties: ja
- digitale aansluitingen draadloos systeem: geen
- meegeleverde zender: handheld zender met capsule (2 x SLXD2+/58)
- duurzaamheid product: duurzaam geproduceerd
- frequentie geschikt voor België: ja, geen vergunning nodig
- frequentie geschikt voor Nederland: ja, geen vergunning nodig
- frequentie geschikt voor UK: ja, met Standard Licence
- stroomconnector apparaat: niet gespecificeerd
- type analoge audio uitgang(en): line out gebalanceerd (XLR)
- type stroomconnector: niet gespecificeerd
- frequentie wereldwijd te gebruiken: nee
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 1,2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27,5 × 20 × 6,5 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
Shure SLXD24D+ /58-K55 draadloos Systeem met 2 Handheld zenders (606-694 MHz)
Het Shure SLXD24D+ /58-K55 draadloze systeem biedt heldere 24-bit digitale audiokwaliteit met een breed frequentiebereik van 606-694 MHz. Het systeem wordt geleverd met twee SLXD2+/58 handheld zenders met de legendarische Beta® 58A microfoon. Het maakt gebruik van de ShowLink® Ease technologie om eenvoudig storingen te beheren en de zenderinstellingen op afstand aan te passen. Dit systeem is geschikt voor live-optredens, conferenties en andere professionele toepassingen, en heeft een batterijduur van maximaal 8 uur met AA-batterijen.
€ 1.849,00





















