Beschrijving
Shure SBC-DC DC-voltadapter voor SB900-compatibele bodypack zenders/ontvangers zoals de Shure P10R, P9Ra, QLXD1, ULXD1 en UR5. De SBC-DC stroomadapter vervangt de accu binnen deze bodypacks zodat je ze rechtstreeks met een Shure PS43 of soortgelijke stroomadapter kan koppelen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type lader & dockingstation | voeding / adapter |
| Type netstroom-adapter | specifiek |
| Gewicht (incl. verpakking) | 90 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 12,2 x 8,4 x 5,8 cm |
- Shure SBC-DC DC-voltadapter
- geschikt voor SB900-compatibele bodypacks:
- P10R,
- P9Ra,
- QLXD1,
- ULXD1,
- UR5
- ingangsspanning: 8 – 20 vDC
- uitgangsspanning: 3 VDC
- bedrijfstemperatuur: -18 tot 57°C
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,090 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12,2 × 8,4 × 5,8 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
Shure SBC-DC DC-voltadapter voor SB900-compatibele bodypacks
Shure SBC-DC DC-voltadapter voor SB900-compatibele bodypack zenders/ontvangers zoals de Shure P10R, P9Ra, QLXD1, ULXD1 en UR5. De SBC-DC stroomadapter vervangt de accu binnen deze bodypacks zodat je ze rechtstreeks met een Shure PS43 of soortgelijke stroomadapter kan koppelen.
€ 119,00
















