Beschrijving
Voor de vernieuwde Shure GLXD+ serie is de GLXD1+ de bijbehorende, digitale bodypack zender. Deze is uitgevoerd met een stevige metalen constructie en een omkeerbare riemclip zodat hij in alle posities optimaal zit. De bodypack wordt van stroom voorzien door de meegeleverde SB904 lithium-ion accu die opnieuw oplaadbaar is. Het aansluiten van bijvoorbeeld een headset of dasspeldmicrofoon gaat door middel van een 4-pins mini-XLR (TA4M) connector op de bovenzijde.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Batterij type | SB900 lithium-ion |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Aansluiting microfoon | TA4F/TQG (4-pins) |
| Voorzien van display | nee |
| Kanaal | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Frequentieband | Shure Z4 (2.4 GHz + 5.8 GHz) |
| Type frequentieband | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Gewicht (incl. verpakking) | 400 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 29,0 x 13,0 x 8,0 cm |
- GLXD1+ body pack zender
- aansluiting: TA4M
- zendvermogen: maximaal 10 mW E.I.R.P.
- afmetingen: 115 x 66.94 x 28.51 mm
- gewicht: 153.1 gr
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,400 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29 × 13 × 8 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
| Werkt op accu/batterij | Ja |
Shure GLXD1+ digitale bodypack zender
Voor de vernieuwde Shure GLXD+ serie is de GLXD1+ de bijbehorende, digitale bodypack zender. Deze is uitgevoerd met een stevige metalen constructie en een omkeerbare riemclip zodat hij in alle posities optimaal zit. De bodypack wordt van stroom voorzien door de meegeleverde SB904 lithium-ion accu die opnieuw oplaadbaar is. Het aansluiten van bijvoorbeeld een headset of dasspeldmicrofoon gaat door middel van een 4-pins mini-XLR (TA4M) connector op de bovenzijde.
€ 328,00












