Beschrijving
De Shure BLX4R is een UHF-ontvanger voor handhelds en beltpacks uit de BLX-serie. Dit model is geschikt voor rackinbouw, waarvoor de benodigde materialen worden meegeleverd. De BLX4R heeft een helder LCD-display met informatie over de audio- en zenderstatus. De antennes zijn verwijderbaar. Dankzij Shure QuickScan kan met een druk op de knop automatische een beschikbaar kanaal worden gezocht. Zo wordt altijd een heldere verbinding gegarandeerd. Het uitgaande signaal kan via een XLR of jackkabel richting mengpaneel. De BLX4R is praktisch, stabiel en bijzonder betaalbaar.
De BLX-serie van Shure bestaat uit diversie draadloze zenders en ontvangers, ontworpen als betaalbare maar professioneel klinkende draadloze oplossing voor zang, spraak en muziek. De betrouwbaarheid van Shure tref je vanzelfsprekend aan in deze handhelds, bodypacks en ontvangers. De BLX-serie werkt op de UHF-frequentie en is geoptimaliseerd om een zo stabiel mogelijk signaal te bieden. De modellen zijn licht, maar zeer stevig en ideaal voor muzikanten en technici die vaak van locatie wisselen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Schakelbare frequenties | ja |
| Automatische frequentie-zoekfunctie | ja |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| 19 inch-rackformaat | 1 U |
| Energiebron | netstroom |
| Batterijduur (ongeveer) | niet van toepassing |
| Uitgangsconnector | jack (6,3 mm), XLR (3-pins) |
| Kanaal | 27 (518 – 526 MHz), 28 (526 – 534 MHz), 29 (534 – 542 MHz) |
| Frequentieband | Shure H8E (518 – 542 MHz) |
| Type frequentieband | 500 – 599 MHz |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,8 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 47,0 x 38,0 x 9,5 cm |
- Shure BLX4R UHF-ontvanger
- geschikt voor rackinbouw (1U, halve breedte)
- Shure Quickscan frequentieselectie
- hoge geluidskwaliteit, storingsvrije werking
- tot 12 systemen per frequentieband
- regelbaar uitgangsvolume
- helder LCD-display met audio- en RF-informatie
- zeer compacte metalen behuizing
- verwijderbare antennes
- inclusief adapter en materialen voor rackmontage
- maximale bereik: 91 m (300 ft)
- THD: 0.5%, typisch
- dynamisch bereik: 100 dB, A-gewogen, typisch
- bedrijfstemperatuur: -18 °C tot 57 °C
- uitgangen: XLR en 6.3mm jack
- uitgangsimpedantie XLR: 200 Ω
- uitgangsimpedantie jackplug: 50 Ω
- stroomvoorziening: 12-15 V DC @ 260 mA
- afmetingen: 198 x 163 x 50 mm (B x D x H)
- gewicht (zonder antennes): 998 g
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 2,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 47 × 38 × 9,5 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
Shure BLX4RE-H8E draadloze ontvanger met rackmount (518 – 542 MHz)
De Shure BLX4R is een UHF-ontvanger voor handhelds en beltpacks uit de BLX-serie. Dit model is geschikt voor rackinbouw, waarvoor de benodigde materialen worden meegeleverd. De BLX4R heeft een helder LCD-display met informatie over de audio- en zenderstatus. De antennes zijn verwijderbaar. Dankzij Shure QuickScan kan met een druk op de knop automatische een beschikbaar kanaal worden gezocht. Zo wordt altijd een heldere verbinding gegarandeerd. Het uitgaande signaal kan via een XLR of jackkabel richting mengpaneel. De BLX4R is praktisch, stabiel en bijzonder betaalbaar.
€ 309,00

















