Beschrijving
De BLX-serie van Shure bestaat uit meerdere draadloze zenders en ontvangers, ontworpen als een betaalbare en professioneel klinkende draadloze oplossing voor zang, spraak en muziek. In deze uitgebreide draadloze set vind je twee BLX2-zenders met een SM58 microfoonkop en een dubbele ontvanger, de BLX88. Instellen van de microfoons is erg eenvoudig en snel gedaan. Zodoende is de setup geschikt voor zowel de beginner als de professional en ideaal voor muzikanten en technici die vaak van locatie wisselen.
De twee BLX2 handheldzenders in deze set zijn voorzien van een SM58 microfooncapsule. Deze naam heb je vast wel eerder gehoord, omdat je de SM58 vrijwel overal tegenkomt. Van de meest obscure oefenruimte tot aan mega concerten en festivals. Dit komt omdat de microfoon zeer robuust is, zang en spraak goed worden geregistreerd en hij erg ongevoelig is voor rondzingen. De BLX2 UHF-handheldzender heeft een bereik van maximaal 90 meter en wordt gevoed via twee AA-batterijen. En dat gedurende een periode tot maximaal 14 uur!
De Shure BLX88 is een dubbel uitgevoerde versie van de Shure BLX4. Doordat de krachtige antennes zijn geïntegreerd in de behuizing hoef je deze niet eindeloos te draaien en bij te stellen in de hoop dat het de ontvangst verbetert. Op een afstand van maximaal 90 meter ontvangt de BLX88 nog steeds het signaal van de twee microfoons. Dankzij Shure QuickScan wordt via één druk op de knop een storingsvrij signaal opgezocht. Meer hoef je niet te doen!
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Jouw ideale draadloze microfoon | multichannel sets voor zalen en festivals |
| Minimum frequentie | 50 – 59 Hz |
| Maximum frequentie | 15 – 15.9 kHz |
| Aantal microfoons | 2 microfoons |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Batterij type | AA – penlite |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Type analoge audio uitgang(en) | line out ongebalanceerd (6.3 mm TS jack), microfoon uit gebalanceerd (XLR) |
| Kanaal | 39 (614 – 622 MHz), 40 (622 – 630 MHz), 41 (630 – 638 MHz) |
| Frequentieband | Shure K14 (614 – 638 MHz) |
| Type frequentieband | 600 – 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Bandbreedte | 24 tot 32 MHz |
| Digitale aansluitingen draadloos systeem | geen |
| Meegeleverde zender | handheld zender met capsule |
| Aantal kanalen draadloos systeem | 2 |
| Gewicht (incl. verpakking) | 900 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 50,0 x 42,0 x 9,0 cm |
- 1x Shure BLX-88 dubbele UHF-ontvanger
- Shure Quickscan frequentieselectie
- hoge geluidskwaliteit, storingsvrije werking
- tot 12 systemen per frequentieband
- twee LEDs voor weergave audiostatus per kanaal
- LED-display per kanaal
- zeer compacte behuizing
- interne antennes
- maximale bereik: 91 m (300 ft)
- frequentiebereik audio: 50 tot 15.000 Hz
- THD: 0.5%, typisch
- dynamisch bereik: 100 dB, A-gewogen, typisch
- bedrijfstemperatuur: -18 °C tot 57 °C
- uitgangen: 2x XLR en 2x 6.35 mm jack
- uitgangsimpedantie XLR: 200 Ω
- uitgangsimpedantie jack: 50 Ω
- stroomvoorziening: 12-15 V DC @ 320 mA
- afmetingen: 388 x 116 x 40 mm (B x D x H)
- gewicht: 429 g
- wordt geleverd inclusief adapter
- 2x Shure BLX-2 draadloze handheld-zender
- lichtgewicht, stevige constructie
- attenuatieregeling, -10 dB
- stroomvoorziening: 2x AA-batterij
- tot 14 uur batterijduur
- snelle en eenvoudige frequentie matching
- maximaal 12 compatibele kanalen per groep
- maximaal bereik: 90 m
- inclusief microfoonklem
- zender RF Output Power: 10 mW
- dynamisch bereik: 100 dB A-gewogen
- vervorming (THD): 0.5%
- Temperatuur bij gebruik: -18 ° C – 50 ° C
- diameter: 53 mm
- lengte; 224 mm
- gewicht: 218 g (inclusief microfooncapsule)
- 2x SM58 dynamische zangmicrofooncapsule (geïntegreerd in handheld zender):
- frequentiebereik geoptimaliseerd voor zang
- heldere hoge tonen en een bassfilter waardoor het hoog goed uitkomt
- cardioide opnamepatroon
- frequentie bereik: 50 Hz – 15.000 Hz
- interne schokbeugel wat bijgeluiden voorkomt
- sterke metalen constructie
- interne popfilter
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,900 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 42 × 9 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
| Werkt op accu/batterij | Ja |
Shure BLX288E/SM58-K14 draadloos handheld systeem (614-638 MHz)
De BLX-serie van Shure bestaat uit meerdere draadloze zenders en ontvangers, ontworpen als een betaalbare en professioneel klinkende draadloze oplossing voor zang, spraak en muziek. In deze uitgebreide draadloze set vind je twee BLX2-zenders met een SM58 microfoonkop en een dubbele ontvanger, de BLX88. Instellen van de microfoons is erg eenvoudig en snel gedaan. Zodoende is de setup geschikt voor zowel de beginner als de professional en ideaal voor muzikanten en technici die vaak van locatie wisselen.
€ 616,00

















