Beschrijving
Shure heeft een sterke reputatie opgebouwd, zowel op het gebied van zangmicrofoons als wat betreft draadloze zenders en ontvangers. Je ziet de stabiele systemen dan ook terug bij menig optreden. De Shure BLX-2 is een handheld-microfoon die je betrouwbaarheid verschaft. Daarbij zorgt de PG58-microfooncapsule voor een adequate doorgifte van zang en spraak, en is hij zeer ongevoelig voor rondzingen. De BLX-2 is sterk gebouwd, licht van gewicht en werkt maximaal 14 uur op twee AA-batterijen. Betaalbare draadloze vrijheid met deze handheld.
De BLX-serie van Shure bestaat uit diversie draadloze zenders en ontvangers, ontworpen als betaalbare maar professioneel klinkende draadloze oplossing voor zang, spraak en muziek. De betrouwbaarheid van Shure tref je vanzelfsprekend aan in deze handhelds, bodypacks en ontvangers. De BLX-serie werkt op de UHF-frequentie en is geoptimaliseerd om een zo stabiel mogelijk signaal te bieden. De modellen zijn licht, maar zeer stevig en ideaal voor muzikanten en technici die vaak van locatie wisselen.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 – 79 Hz |
| Maximum frequentie | 15 – 15.9 kHz |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | AA – penlite |
| Kanaal | 39 (614 – 622 MHz), 40 (622 – 630 MHz), 41 (630 – 638 MHz) |
| Frequentieband | Shure K14 (614 – 638 MHz) |
| Type frequentieband | 600 – 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Gewicht (incl. verpakking) | 510 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 28,0 x 13,5 x 8,0 cm |
- Shure BLX-2 draadloze handheld-microfoon met PG 58 capsule
- lichtgewicht, stevige constructie
- attenuatieregeling, -10 dB
- stroomvoorziening: 2x AA-batterij
- tot 14 uur batterijduur
- snelle en eenvoudige frequentie matching
- maximaal 12 compatibele kanalen per groep
- beschikbare frequenties: 614 – 638 MHz (K14)
- maximaal bereik: 90 m
- inclusief microfoonklem
- audio frequentiebereik: 50 – 15.000 Hz
- zender RF Output Power: 10 mW
- dynamisch bereik: 100 dB A-gewogen
- vervorming (THD): 0.5%
- Temperatuur bij gebruik: -18 ° C – 50 ° C
- diameter: 53 mm
- lengte; 224 mm
- gewicht: 218 g
Shure PG 58 dynamische zangmicrofooncapsule:
- frequentiebereik geoptimaliseerd voor zang
- cardioide opnamepatroon, pakt het meeste geluid van recht voor, voorkomt feedback
- frequentiebereik: 60 Hz – 15 kHz
- kan overweg met hoge volumes zonder distortion
- interne schokbeugel wat bijgeluiden voorkomt
- sterke metalen constructie
- aan/uit knop ingebouwd
- interne popfilter
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,510 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29 × 14 × 9 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Ja |
| Werkt op accu/batterij | Ja |
Shure BLX2/PG58-K14 draadloze handheld microfoon (614 – 638 MHz)
Shure heeft een sterke reputatie opgebouwd, zowel op het gebied van zangmicrofoons als wat betreft draadloze zenders en ontvangers. Je ziet de stabiele systemen dan ook terug bij menig optreden. De Shure BLX-2 is een handheld-microfoon die je betrouwbaarheid verschaft. Daarbij zorgt de PG58-microfooncapsule voor een adequate doorgifte van zang en spraak, en is hij zeer ongevoelig voor rondzingen. De BLX-2 is sterk gebouwd, licht van gewicht en werkt maximaal 14 uur op twee AA-batterijen. Betaalbare draadloze vrijheid met deze handheld.
€ 169,00















