Beschrijving
Hoge precisie, hoge output, hoge kwaliteit. Deze compacte microfoon moet niet onderschat worden door zijn afmetingen, want hij kan namelijk een enorm SPL aan geluid verzetten. Het uniforme cardoïde patroon zorgt voor een perfecte ‘gain before feedback’ en voorkomt doordringen van ongewilde klanken. Wanneer je de microfoon in combinatie met de bijbehorende A98D montageklem gebruikt, die beschikt over een zwanenhals, kan je de microfoon gedetailleerd plaatsen om het optimale geluid op te kunnen nemen. Zodoende is de microfoon geoptimaliseerd voor toms, snares en talloze percussie-applicaties. Akoestische instrumenten kunnen tevens worden uitversterkt met deze microfoon.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor | snaredrum / tom / percussie |
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Maximum frequentie | 20 – 20.9 kHz |
| Maximale SPL | 140 dB – 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -48 |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Aansluiting microfoon | TA3F/TQG (3-pins), XLR 3p |
| Type instrumentmicrofoon bevestiging | klem voor drum rand |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 26,0 x 12,5 x 8,5 cm |
- miniatuur cardioide electret condensator microfoon
- frequentiebereik: 20 tot 20.000 Hz
- cardioide opnamepatroon
- impedantie: 179 Ohm
- gevoeligheid: -48dBV/Pa
- maximum SPL: 144 dB (1 kOhm), 150dB (2.5 kOhm)
- signaal/ruisverhouding: 64dB
- dynamisch bereik: 114 dB (1 kOhm), 120.5 dB (2.5 kOhm)
- clipping niveau: 1 dBV (1 kOhm), 8dBV (2.5 kOhm)
- eigen geluidsniveau: 30 dBA
- + 48V fantoom voeding werkspanning
- compacte afmetingen voor een enorme plaatsingsvariatie
- uniform cardoïde opnamepatroon
- perfecte gain-before-feedback en voorkomt ongewenste bijgeluiden
- hoge belastbaarheid (SPL) blijft het geluid helder en strak opnemen
- ontworpen met hoge precisie
- inclusief drum mount voor plaatsing op toms, snares en andere percussie-instrumenten
- tevens geschikt voor versterking van akoestische instrumenten
- gewicht: 12 gr (zonder klem)
Levertijd 2 a 3 werkdagen
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 26 × 12,5 × 8,5 cm |
| Audio Merk | Shure |
| Kleur | Zwart |
Shure Beta 98AD/C miniatuur cardioide condensator microfoon
Hoge precisie, hoge output, hoge kwaliteit. Deze compacte microfoon moet niet onderschat worden door zijn afmetingen, want hij kan namelijk een enorm SPL aan geluid verzetten. Het uniforme cardoïde patroon zorgt voor een perfecte ‘gain before feedback’ en voorkomt doordringen van ongewilde klanken. Wanneer je de microfoon in combinatie met de bijbehorende A98D montageklem gebruikt, die beschikt over een zwanenhals, kan je de microfoon gedetailleerd plaatsen om het optimale geluid op te kunnen nemen. Zodoende is de microfoon geoptimaliseerd voor toms, snares en talloze percussie-applicaties. Akoestische instrumenten kunnen tevens worden uitversterkt met deze microfoon.
€ 289,00





















