Beschrijving
Als u binnenkort een gitaarcabinet moet opnemen, of wellicht koperen en houten blaasinstrumenten, strijkers of voice-overs, dan is de sE Electronics X1R ribbon microfoon net iets voor u. Door de bi-directionele richtingskarakteristiek is dit een interessante microfoon om tussen twee toms te plaatsen, of om de ambiance van een ruimte op te pakken. Deze ribbon-mic voegt erg veel karakter toe aan de opname, de veelzijdigheid en het gebruiksgemak van de X1R is een stuk beter dan bij heel veel andere ribbon-mics op de markt. Wie z’n studio wil voorzien van een ribbon-mic heeft keuze uit diverse merken, de X1R van sE Electronics is echter verrassend betaalbaar.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Maximum frequentie | 16 – 16.9 kHz |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -53 |
| Impedantie microfoon | 200-249 Ohm |
| Microfoon accessoires | microfoon clip |
| Soort ribbonmicrofoon | passief |
| Gewicht (incl. verpakking) | 800 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 27,0 x 13,0 x 10,0 cm |
- ribbon-microfoon
- passief
- materiaal ribbon: aluminium
- magneten: neodymium
- frequentierespons: 20 Hz – 16 kHz (+/- 1 dB)
- gevoeligheid: -55.3 dB 1 V/Pa (+/- 1 dB)
- richtingskarakteristiek: bi-directioneel (figure of 8)
- impedantie: 200 ohm
- connector: 3-pins
- maximaal SPL: 135 dB
- gewicht: 0.5 kg
- kleur: zwart matte
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,800 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 13 × 10 cm |
| Audio Merk | SE Electronics |
| Kleur | Zilver, Zwart |
| Draadloos | Nee |
SE Electronics X1R ribbon microfoon
Als u binnenkort een gitaarcabinet moet opnemen, of wellicht koperen en houten blaasinstrumenten, strijkers of voice-overs, dan is de sE Electronics X1R ribbon microfoon net iets voor u. Door de bi-directionele richtingskarakteristiek is dit een interessante microfoon om tussen twee toms te plaatsen, of om de ambiance van een ruimte op te pakken. Deze ribbon-mic voegt erg veel karakter toe aan de opname, de veelzijdigheid en het gebruiksgemak van de X1R is een stuk beter dan bij heel veel andere ribbon-mics op de markt. Wie z’n studio wil voorzien van een ribbon-mic heeft keuze uit diverse merken, de X1R van sE Electronics is echter verrassend betaalbaar.

€ 199,00




















