Beschrijving
De Voodoo ribbons van SE zijn een nieuwe mijlpaal voor ribbonmicrofoon technologie. Tot nu toe zijn er nog niet veel ribbonmicrofoons die een frequentierespons kunnen halen van 20 Hz tot 18 kHz. Maar, de VR2 kan het wel!
Dit is bereikt door middel van een een nieuw mechanisch ontwerp van SE. Deze uitzonderlijke technische innovatie zorgt ervoor dat de traditionele ribboncapsule frequenties van 20 Hz tot wel 18 kHz op kan pakken. Dat kunnen maar weinig ribbonmicrofoons op de wereld. Het geluid is revolutionair, omdat de Voodoo serie een traditioneel ribbongeluid in uw project brengt, maar wél functioneert als een condensatormicrofoon.
Het resultaat is een zeer gedetailleerde en prachtig open en natuurlijk klinkende opname van akoestische instrumenten en gitaarcabs. De unieke prestaties van deze microfoon, samen met het prachtige design, maakt de VR2 tot een eigentijdse klassieker.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 – 21 Hz |
| Maximum frequentie | 18 – 18.9 kHz |
| Maximale SPL | 130 dB – 139 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -40 |
| Impedantie microfoon | 200-249 Ohm |
| Microfoon accessoires | shockmount |
| Soort ribbonmicrofoon | actief |
| Gewicht (incl. verpakking) | 1,4 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 23,0 x 13,0 x 10,0 cm |
- fullrange actieve ribbon microfoon
- drukgevoelige werking dankzij gevoelige ribbon
- stijlvol compact design
- kan moeiteloos op preamps met fantoomvoeding worden aangesloten
- hogere output dankzij hoge belastbaarheid
- ribbon karakteristiek met natuurlijke klank
- aluminium ribbon 2µ diafragma
- frequentierespons van 20 Hz tot 18 kHz
- gevoeligheid van 10 mV / Pa -40 ± 1,5 dB
- figure-8 opnamepatroon
- impedantie minder dan of gelijk aan 200 Ohm
- signaal-/ruisverhouding van 20 dB (A gewogen)
- maximum geluidsdruk voor 0,5% THD op 1000 Hz: 135 dB (SPL)
- 48V±4V fantoomvoeding
- 3-pins connector
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 1,45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 13 × 10 cm |
| Audio Merk | SE Electronics |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Nee |
SE Electronics Voodoo VR2 actieve ribbon microfoon
De Voodoo ribbons van SE zijn een nieuwe mijlpaal voor ribbonmicrofoon technologie. Tot nu toe zijn er nog niet veel ribbonmicrofoons die een frequentierespons kunnen halen van 20 Hz tot 18 kHz. Maar, de VR2 kan het wel!

€ 555,00

















