Beschrijving
Ben je een opvallende verschijning op het podium? Dan hoort daar een opvallende microfoon bij. Daarom heeft sE Electronics de V7 zangmicrofoon nu ook uitgebracht in een verchroomde uitvoering: de V7 Chrome. Dit geeft de microfoon een flashy uitstraling die bij iedere outfit past. Uiteraard blijft de inhoud ook belangrijk. De V7 Chrome is voorzien van het DMC7 element met een aluminium spreekspoel. Hierdoor heeft deze zangmicrofoon een zeer natuurlijke klank en een groot frequentiebereik. Dankzij de supercardioïde richtingskarakteristiek is de V7 Chrome heel goed bestand tegen rondzingen en pikt hij maar weinig op van je podiumgenoten.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 40 – 49 Hz |
| Maximum frequentie | 19 – 19.9 kHz |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Maximale SPL | 140 dB – 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -54 |
| Impedantie microfoon | 300-349 Ohm |
| Type audio connector | XLR 3-polig |
| Aan/uit schakelaar | Nee |
| Gewicht microfoon | 300-349 gram |
| Microfoonset | nee |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, windkap, tasje / etui |
| Gewicht (incl. verpakking) | 500 gr |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 24,0 x 11,0 x 7,5 cm |
- SE Electronics V7 Chrome
- dynamische zangmicrofoon
- richtingskarakteristiek: supercardioïde
- frequentiebereik: 40 Hz – 19 KHz
- impedantie: 300 ohm
- gevoeligheid: -54 dBV / PA
- aansluiting: 3p XLR
- meegeleverd:
- microfoonclip
- schroefdraadadapter
- windkap
- etui
- afmetingen: 54 mm x 184 mm
- gewicht: 305 gr
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 0,500 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 11 × 7,5 cm |
| Audio Merk | SE Electronics |
| Kleur | Zilver |
| Draadloos | Nee |
SE Electronics V7 Chrome dynamische zangmicrofoon
Ben je een opvallende verschijning op het podium? Dan hoort daar een opvallende microfoon bij. Daarom heeft sE Electronics de V7 zangmicrofoon nu ook uitgebracht in een verchroomde uitvoering: de V7 Chrome. Dit geeft de microfoon een flashy uitstraling die bij iedere outfit past. Uiteraard blijft de inhoud ook belangrijk. De V7 Chrome is voorzien van het DMC7 element met een aluminium spreekspoel. Hierdoor heeft deze zangmicrofoon een zeer natuurlijke klank en een groot frequentiebereik. Dankzij de supercardioïde richtingskarakteristiek is de V7 Chrome heel goed bestand tegen rondzingen en pikt hij maar weinig op van je podiumgenoten.
€ 137,00




















