Beschrijving
Drummicrofoons van sE Electronics kunnen tegen een stootje maar dat betekent nog niet dat je ze zo los in een krat moet mikken. Met de V Case berg je ze netjes op tussen optredens door. De schuimrubberen inlay is precies op maat gemaakt voor ondermeer de sE Electronics V Kick, V Beat en de SE7/8. Zo gaan ze tijdens het vervoer niet schuiven en komen er geen krassen op je microfoons.
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Ruimte voor aantal microfoons | 8 |
| Speciaal voor microfoontype | drum |
| Soort bescherming | koffer |
| 19 inch-rackformaat | niet van toepassing |
| Materiaal | ABS |
| Afneembaar deksel | nee |
| Handvatten | ja |
| Wielen | nee |
| Gewicht (incl. verpakking) | 2,9 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 49,0 x 43,0 x 19,0 cm |
- SE Electronics V CASE
- koffer voor drummicrofoons
- schuimrubberen inlay voor onder andere
- V Kick bassdrummicrofoon
- V Beat tom microfoons
- SE7 of SE8 pencilmicrofoons
Levertijd: Werkdagen voor 12:00 uur besteld zelfde dag verzonden
Extra informatie
| Gewicht | 2,9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 49 × 43 × 12 cm |
| Audio Merk | SE Electronics |
| Kleur | Zwart |
| Draadloos | Nee |
SE Electronics V CASE koffer voor drummicrofoons
Drummicrofoons van sE Electronics kunnen tegen een stootje maar dat betekent nog niet dat je ze zo los in een krat moet mikken. Met de V Case berg je ze netjes op tussen optredens door. De schuimrubberen inlay is precies op maat gemaakt voor ondermeer de sE Electronics V Kick, V Beat en de SE7/8. Zo gaan ze tijdens het vervoer niet schuiven en komen er geen krassen op je microfoons.

€ 99,00


















